Seminārs tiešsaistē – Jaunas iespējas mazajam uzņēmējam

20.09.2021.

22. septembrī no pulksten 10 līdz 12 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru organizē bezmaksas tiešsaistes semināru "Jaunas iespējas mazajam uzņēmējam", kurā dalībniekus iepazīstinās ar valsts platformu biznesa attīstībai un to, kā sasniegt klientus ar sociālo tīklu radītajām iespējām.

Semināra pirmajā daļā projekta izstrādes vadītāja Anastasija Ludzeniece iepazīstinās ar www.business.gov.lv – valsts platformu biznesa attīstībai, kas ir inovatīvs rīks biznesa attīstībai un pieejams arī mobilajā lietotnē. Platforma ikvienam Latvijas uzņēmējam piedāvā ērtus un modernus risinājumus, vērtīgus kontaktus, valsts atbalsta instrumentus dažu klikšķu attālumā, kā arī iespēju vadīt sava uzņēmuma profilu, izmantot personalizāciju, apmeklēt biznesa pasākumus, izmantot e-pakalpojumus, ērti pārlūkot nekustamo īpašumu un sadarbības partneru piedāvājumus.

 

Savukārt semināra otrajā daļā komunikācijas un mārketinga eksperte Ieva Treija pastāstīs, kā mazajam uzņēmējam sasniegt savu klientu, izmantojot sociālo tīklu radītās iespējas.

 

Dalība tajā  ir bez maksas un vietu skaits – ierobežots. Pieteikšanās, aizpildot elektronisko formu. Papildu informācija, zvanot pa tālruni 63012155 vai rakstot pa e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv.

 

 

Foto: www.pixabay.com

 

Informācija sagatavota
Iestādē "Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies