Sestdien kultūras namā rādīs visas filmas "Emīlija. Preses karaliene." sērijas

24.11.2021. Kultūra

Šo sestdien, 27. novembrī, visas dienas garumā Jelgavas kultūras namā varēs noskatīties daudzsēriju vēsturiskās mākslas filmas "Emīlija. Latvijas preses karaliene." sērijas – kopumā sešas. Seansi pārcelti no 7. novembra, un iepriekš iegādātas biļetes būs derīgas.

Pēc valdības lēmuma atcelt stingrākus ierobežojumus, no 15. novembra darbu atsācis Jelgavas kultūras nams, piedāvājot pasākumus zaļajā jeb Covid-19 drošajā režīmā.

 

Kino seansi notiks Covid-19 drošajā režīmā. Tas nozīmē, ka kopā ar biļeti vai ielūgumu apmeklētājam būs jāuzrada derīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina vakcināciju vai tā pārslimošanu. Kopā ar sertifikātu jāuzrāda personu apliecinošs dokuments - pase vai ID karte. Pasākuma laikā jālieto sejas maska un jāievēro divu metru distance.  

 

27. novembra seasnsi filmai "Emīlija. Latvijas preses karaliene.":

 

Pulksten 12 – 1. un 2. sērija

Pulksten 15 – 3. un 4. sērija

Pulksten 18 – 5. un 6. sērija

 

Iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas. Gadījumā, ja biļešu īpašnieks pasākumu nevar apmeklēt pārceltajā datumā, biļetes ir atgriežamas "Biļešu Paradīze" kasēs.

 

Biļešu cena 4 eiro. Biļetes pieejamas visās "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

 

"Emīlija. Latvijas preses karaliene" ir daudzsēriju filma, kas pirmo reizi Latvijas kino vēsturē vairākos seansos tiek izrādīta kinoteātros. Filmas sešās spēlfilmu un vienā dokumentālajā sērijā tiek atainots laika periods no Emīlijas Benjamiņas izdotā žurnāla "Atpūta" pirmsākumiem līdz viņas bojāejai Sibīrijā, katrā no sērijām atspoguļojot kādu nozīmīgu viņas dzīves fragmentu – ģimenes dzīvi, uzņēmējdarbību, sociālā statusa nostiprināšanu, ietekmi uz politiskajām un kultūras norisēm 20. un 30. gados, sievietes sapņus un problēmas, darbinieku nodevību – un atklājot personības daudzpusīgās šķautnes.

 

Filmas stāsts balstīts uz patiesiem notikumiem un reālām personām, bet daži tēli, to raksturi, ainas un notikumi ir izdomāti radošajā procesā, lai atspoguļotu notikumus un radītu filmas dramaturģisko stāstu.

 

RežisoriAndis Mizišs, Dāvis Sīmanis, Kristīne Želve, Gints Grūbe.

 

Lomās: Guna Zariņa, Juris Bartkevičs, Raimonds Celms, Enzo Leonardo Borneo, Sandis Runge, Baiba Broka, Ligita Dēvica, Inga Tropa–Fišere, Uva Segliņa, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Edgars Ozoliņš , Uldis Anže, Arnolds Osis, Jēkabs Reinis, Gatis Maliks, Dainis Gaidelis.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Iestādē "Kultūra"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies