Šonedēļ sāksies biļešu tirdzniecība dalībai Jelgavas Nakts pusmaratonā

28.03.2023. Sporta servisa centrs

30. martā sāksies biļešu tirdzniecība uz Jelgavas Nakts pusmaratonu, kas notiks 29. jūlijā. Interesentiem būs arī iespēja tikt pie brīvbiļetēm – jāapmeklē gatavošanās treniņu cikls, kas sastāvēs no sešiem treniņiem. Pirmais treniņš notiks 24. aprīlī.

Lai Jelgavas Nakts pusmaratons būtu ne tikai sporta pasākums, bet arī lieliska aktīvās atpūtas iespēja ģimenēm, dalībniekiem tiks piedāvātas sešas dažādas distances: 5 kilometri, 10 kilometri, pusmaratons, jūdzes skrējiens, bērnu skrējiens un rāpošana. Biļešu tirdzniecība notiks vairākos cenu periodos – sākumā biļetes būs lētākas, bet, pasākumam nākot tuvāk, kļūs dārgākas. Pirmais cenu solis būs spēkā līdz 6. aprīlim. Biļetes var iegādāties, reģistrējoties mājaslapā www.jelgavaspusmaratons.lv vai www.sportlat.lv, kā arī "Sportland" veikalos. Dalībniekam būs jānorāda šādi dati: vārds, uzvārds, dzimšanas dati, kontaktinformācija. Maksājums būs jāveic uzreiz pēc reģistrācijas.

 

Rāpošana

Rāpošanas distancē varēs piedalīties bērni līdz divu gadu vecumam, un dalība tajā būs bez maksas. Rāpošanas sacensības notiks Pasta salā.

 

Bērnu skrējiens

Bērnu skrējiens paredzēts dalībniekiem 2–12 gadu vecumā. Bērnu skrējiena dalībnieki tiks dalīti četrās vecuma grupās, katrai grupai pielāgojot distances garumu – no 200 līdz 1000 metriem. Distance būs ierīkota Pasta salā. Dalības maksa bērnu skrējienā būs, sākot no 3 eiro.

 

Jūdzes skrējiens

Jūdzes skrējiens ir demokrātiska distance – 1609 metri –, kas piemērota gan iesācējiem, gan ģimenēm ar bērniem, gan senioriem, gan nūjotājiem. Dalības maksa jūdzes skrējienā būs, sākot no 5 eiro. Latvijas Goda ģimenes apliecības "3+ Ģimenes karte" īpašniekiem būs atlaides.

 

5 kilometri

Šajā distancē var piedalīties ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma. Dalības maksa šajā distancē būs, sākot no 8 eiro.

 

10 kilometri

Šajā distancē var piedalīties ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma. Dalības maksa šajā distancē būs, sākot no 10 eiro.

 

Pusmaratons

Pusmaratona distance ir 21,0975 kilometrus gara. Tajā varēs piedalīties, sākot no 18 gadu vecuma. Dalības maksa šajā distancē būs, sākot no 15 eiro.

 

Treniņi

Lai palīdzētu dalībniekiem sagatavoties slodzei un pareizai skriešanai, tiks organizēts treniņu cikls, kas būs piemērots kā bērniem, tā pieaugušajiem. Dalībnieki, kuri būs piedalījušies visos sešos treniņos, iegūs iespēju Jelgavas Nakts pusmaratonā piedalīties bez maksas vienā paša izvēlētā distancē. Treniņu tikšanās vieta būs Pasta sala, un katru treniņu vadīs cita sabiedrībā zināma persona.

 

Treniņi notiks:

  • 24. aprīlī pulksten 19:00,
  • 11. maijā,
  • 23. maijā,
  • 13. jūnijā,
  • 27. jūnijā,
  • 11. jūlijā.

"Starp dalībniekiem, kuri būs apmeklējuši vismaz trīs treniņus, pēc nejaušības principa tiks izvēlēti arī dažādu pārsteiguma balvu ieguvēji," norāda pasākuma organizatoru "Baltic Events" pārstāvis Jānis Pinkulis, piebilstot, ka treniņiem nav iepriekš jāpiesakās.

 

Interesenti aktuālajai informācijai par Jelgavas Nakts pusmaratonu aicināti sekot līdz mājaslapā Jelgava.lv, kā arī Jelgavas pašvaldības iestādes "Sporta servisa centrs" sociālajos tīklos.

 

Jelgavas Nakts pusmaratonu rīko kompānija "Baltic Events" sadarbībā ar "Sporta servisa centru" un "Sportland".

 

Foto: Jelgava.lv

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies