Sporta klubs "Apolons" – jaunās telpās

09.04.2021. Sporta servisa centrs

Pauerliftinga klubs "Apolons" darbojas jaunās telpās – klubs joprojām atrodas sporta namā Raiņa ielā 6, tikai no 1. stāva pārcelts uz 2. stāvu.

"Aptuveni 100 kvadrātmetru plašās telpas ēkas 1. stāvā, kurās iepriekš atradās pauerliftinga klubs "Apolons", nodevām Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejam krājuma paplašināšanai, bet "Apolonam" iekārtojām jaunas," skaidro Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Sporta servisa centrs" saimniecības vadītājs Edgars Ludzītis.

 

Sporta klubs no ēkas 1. stāva pārcēlies uz izremontētām telpām 2. stāvā. Telpā agrāk bija cīņu zāle, kuras grīdu klāja speciālais paklājs. Tas tika izņemts, grīda atjaunota, izlīdzinātas sienas un veikts kosmētiskais remonts.

 

"Pārvācoties radām iespēju nedaudz paplašināt trenažieru sortimentu, tomēr nepaguvām pilnībā iekārtot un aprīkot jaunās telpas – pandēmija apturēja. Tomēr esam priecīgi, ka palikām tajā pašā ēkā, kas atrodas ļoti labā vietā un ir tuvu gan autoostai, gan dzelzceļa stacijai," norāda kluba "Apolons" trenere Jana Jansone.

 

Jāpiebilst, ka šogad Jelgavas pilsētas pašvaldības budžetā paredzēti līdzekļi ēkas Raiņa ielā 6 energoefektivitātes paaugstināšanas tehniskās dokumentācijas izstrādei.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies