Telpu futbola komanda sestdien sāks aizstāvēt Latvijas čempionu titulu

12.05.2021.

Šajā nedēļas nogalē, 15. maijā, sāksies "Optibet" telpu futbola virslīgas fināls. Tajā iekļuvusi arī regulārās sezonas uzvarētāja FC "Petrow/Jelgava" komanda, kas pusfināla sērijā ar 3:0 uzvarēja titulēto komandu "Nikars". Līdz ar to šosezon Jelgavu pārstāvošā telpu futbola komanda centīsies aizstāvēt pērn izcīnīto Latvijas čempionu titulu.

Komanda "Petrow/Jelgava" kļuva par regulārās sezonas uzvarētāju, aizvadītās 12 spēlēs izcīnot 11 uzvaras un piedzīvojot tikai vienu zaudējumu pret komandu "Jēkabpils lūši/Ošukalns".

 

Ceturtdaļfinālā mūsu komandas pretinieki bija "Lokomotiv Daugavpils", bet, pretiniekiem saņemt trešo tehnisko zaudējumu, Daugavpils komanda no čempionāta tika izslēgta un "Petrow/Jelgava" automātiski iekļuva pusfinālā. Pusfinālā Jelgavas komanda tikās ar "Nikaru". Pirmajā spēlē "Petrow/Jelgava" uzvarēja tikai ar vienu vārtu pārsvaru (6:5), taču vēlāk izrādījās, ka komanda "Nikars" palaidusi garām trenera diskvalifikāciju, kas paredzēta reglamentā un ir kluba atbildība, un saņēma tehnisko zaudējumu. Otrā spēle noslēdzās ar 0:5 komandas "Petrow/Jelgava" labā, bet pēdējā sērijas spēlē "Petrow/Jelgava" uzvarēja ar 11:1. Līdz ar uzvaru sērijā 3:0 Jelgavas komanda iekļuva finālā, kur tiksies ar otra pusfināla pāra uzvarētājiem – futbola klubu "Raba", kas fināla sērijā ar rezultātu 3:1 pieveica "Jēkabpils lūši/Ošukalns".

 

Finālā komandas spēlēs līdz vienas komandas trīs uzvarām. Pirmā fināla spēle notiks 15. maijā pulksten 16 un tā tiks aizvadīta Salaspilī. Otrā sērijas spēle plānota 22. maijā pulksten 14 turpat Salaspilī, bet trešā fināla spēle – Jelgavas sporta hallē 29. maijā, un ja nepieciešams, spēles notiks arī 5. un 12. jūnijā. Jāpiebilst, ka spēles notiks bez skatītājiem, taču tās varēs vērot komandas "Petrow/Jelgava" facebook.com lapā un Youtube.com kanālā.

 

"Petrow/Jelgava" komandas direktors Mārtiņš Petrovs atzīst, ka mērķis ir uzvarēt finālā, tādējādi aizstāvot pērn pirmo reizi kluba vēsturē izcīnīto čempionu titulu. "Šobrīd mūsu komanda ir ļoti spēcīga un labā fiziskā formā, taču arī pretinieki ir stipri. Šosezon komandas veiksmes stāsts ir treneris Aleksandrs Savincevs, kurš ir Baltkrievijas valstsvienības galvenais treneris. Ar labu treneri var tālu tikt, un uzvara regulārajā čempionātā to apliecinājusi," tā M.Petrovs, paužot lepnumu, ka čempionāta labāko vārtu guvēju saraksta augšgalā ir tieši Jelgavas komandas spēlētāji. Pirmo vietu ar 24 gūtajiem vārtiem regulārajā čempionātā ieņem Dmitro Šamli, bet 2. vietu ar 22 gūtajiem vārtiem – Maksims Seņs. 

 

 

Foto: no kluba "Petrow/Jelgava" arhīva

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies