Trešdien atsāksies bezmaksas āra treniņi un nūjošana

19.05.2020.

Līdz ar ierobežojošo pasākumu atvieglojumiem šonedēļ atsāksies veselības veicināšanas programmas bezmaksas aktivitātes. Trešdien, 20. maijā, pulksten 19 Pasta salas stāvlaukumā sāksies nūjošanas nodarbība, bet tajā pašā laikā Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas sporta laukumā notiks vingrošana "Kardio/spēks". Abās nodarbībās var piedalīties līdz 24 cilvēkiem, tāpēc vingrošanai obligāti iepriekš jāpiesakās.     

Veselības veicināšanas programmas koordinatore Jelgavā Agita Dilāne informē, ka nūjošanas nodarbības notiks divas reizes nedēļā – trešdienās pulksten 19 no Pasta salas stāvlaukuma un svētdienās pulksten 9 no Jelgavas pamatskolas "Valdeka"-attīstības centra – līdz 14. jūnijam un tās vadīs nūjošanas instruktore Zane Grava. "Nūjošanas nodarbībām iepriekš nav jāpiesakās, taču jāņem vērā, ka nodarbībā var piedalīties 24 cilvēki, tāpēc tie, kuri atnāks pirmie, arī varēs piedalīties. Līdzšinējā pieredze gan rāda, ka maksimālais dalībnieku skaits nūjošanā ir bijis 15," stāsta A.Dilāne, norādot, ka dalībnieki uz nodarbības laiku var saņemt nūjas un gan pirms, gan pēc nodarbības būs iespēja dezinficēt rokas un nūjas.

 

Tāpat šonedēļ atsāksies dažādas intensitātes treniņi, kas notiks ārā treneres Tatjanas Gorbatko vadībā. Šobrīd ir mainīta treniņu norises vieta – āra treniņi tiks aizvadīti Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas sporta laukumā. Nedēļā paredzētas četras dažādas intensitātes nodarbības: pirmdienās un trešdienās pulksten 19 – "Kardio/spēks", otrdienās pulksten 19 – "Body art", bet ceturtdienās pulksten 19 – "Vesela mugura". Pirmā nodarbība tiks aizvadīta jau trešdien, 20. maijā, pulksten 19. "Šīm nodarbībām obligāti ir jāpiesakās pie treneres Tatjanas, sūtot īsziņu pa tālruni 29532699. Maksimālais dalībnieku skaits treniņā ir 24 dalībnieki un treneris," stāsta A.Dilāne. Arī šajās nodarbībās tiks nodrošināta iespēja dezinficēt rokas.

 

 

Foto: treneres Z.Gravas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies