Turpinoties snigšanai, tiek veikti ceļu uzturēšanas darbi

20.11.2022.

Ziemas dienests turpina sekot līdzi meteoroloģiskajai prognozei un situācijai pilsētas ielās, lai organizētu pilsētas ielu tīrīšanu un kaisīšana ar pretslīdes materiālu. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka intensīvas snigšanas laikā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, ielas var būt slidenas, pieputinātas, var būt traucēta redzamība.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka naktī no 20. uz 21. novembri Latviju no dienvidiem šķērsos plaša sniega mākoņu zona, vietām rietumu un centrālajos rajonos nakts laikā izveidosies 5 cm bieza sniega sega.

 

Lūdzam ņemt vērā, ka intensīvas snigšanas laikā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, ielas var būt slidenas, pieputinātas, var būt traucēta redzamība. Aicinām braukt īpaši piesardzīgi, ievērojot braukšanas ātrumu, ievērojot distanci starp transportlīdzekļiem un paredzēt ilgāku laiku ceļā.

 

Ziemas dienests turpina sekot līdzi meteoroloģiskajai prognozei un situācijai pilsētas ielās. Par pamanītajām ielu seguma problēmām Jelgavā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies