Uzsāk divkārtu virsmas apstrādi Akmeņu un Iecavas ielās

20.07.2021.

Šonedēļ pilsētā uzsākti divkārtu virsmas apstrādes darbi. Akmeņu ielā un Iecavas ielā jau uzklāta seguma pirmā kārta un tiks uzklāta otrā. Pēc tam darbi turpināsies  Kronvalda ielā, Kārļa, Egas, Dārza ielās un Platones ielā. Būvdarbu zonā noteikti satiksmes ierobežojumi, informē iestādē "Pilsētsaimniecība".

Divkārtu virsmas apstrāde ir ielu uzturēšanas veids, kuru veic gan uz melna seguma, gan uz grants ielām. Grants seguma ielām tiek uzklāts šķembu slānis un melnā sega – bituma emulsija. Rezultātā ielas segums vairs neput, tiek nodrošināti komfortablāki braukšanas apstākļi, kā arī samazinās ielu uzturēšanas izmaksas, jo iela nav jāgreiderē un jāatputekļo.

 

Divkārtu virsmas apstrādes seguma kalpošanas ilgums ir atkarīgs no satiksmes intensitātes un kravas transporta pārvietošanās biežuma. Ielas virsmas segums iegūst asfaltam līdzīgu segumu, tomēr tas nav pielīdzināms asfalta seguma noturībai un nestspējai, tādēļ to var sabojāt intensīva kravas transporta satiksme vai pārgalvīga manevrēšana.

 

 

Informācija un foto: "Pilsētsaimniecība"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies