Valsts policijas Jelgavas iecirknī reģistrēti 9 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši velosipēdisti

11.06.2021.

Valsts policija vērš uzmanību uz satraucošo negadījumu, kuros cieš mazāk aizsargātie satiksmes dalībnieki  – gājēji, velosipēdu, mopēdu un elektroskrejriteņu vadītāji –, statistiku. Jelgavas iecirknī šogad reģistrēti jau 18 šādi ceļu satiksmes negadījumi un visbiežāk cietuši velosipēdisti. Likumsargi uzsver, ka mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem ir jāpārliecinās par satiksmes drošību un to, ka autovadītāji viņus redz.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa informē, ka Jelgavas iecirkņa apkalpojamā teritorijā šā gada pirmajos piecos mēnešos ir reģistrēti 18 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši mazāk aizsargātie ceļu satiksmes dalībnieki – trīs gājēji, četri motociklisti, no kuriem viens guva smagus miesas bojājumus, deviņi velosipēdisti un divi mopēdisti.

 

Likumsargi uzsver, ka gan ārpus apdzīvotām vietām, gan arī pilsētvidē mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem (gājējiem un velosipēdu, mopēdu un elektroskrejriteņu vadītājiem) ir jāpārliecinās par satiksmes drošību un to, ka autovadītāji viņus redz! Tāpat lūgums vecākiem saviem bērniem atgādināt par ceļu satiksmes drošības noteikumiem, kā arī pieaugušajiem, vadot transportlīdzekļus, būt uzmanīgiem, atbildīgiem un darīt visu iespējamo, lai netiktu apdraudēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, it sevišķi mazāk aizsargātie.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies