Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons 23. septembrī aicina uz Zemessardzes dienu Jelgavā

20.09.2022.

23. septembrī no pulksten 13 līdz 17, atzīmējot Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona 31. gadadienu, Jelgavas Pasta salā norisināsies "Zemessardzes diena Jelgavā". Pasākuma ietvaros paredzētas dažādas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem, sniedzot iespēju uzzināt vairāk par Zemessardzi un veicinot iedzīvotāju interesi un izpratni par zemessargu ikdienu.

No pulksten 13 līdz 17 Pasta salā norisināsies militāra rakstura sacensības "Zemessardze izaicina 2022". Sacensībām aicināts piedalīties ikviens interesents no 16 gadu vecuma, iepriekš aizpildot pieteikuma formu ŠEIT.

 

Visu pasākuma norises laiku Pasta salā darbosies Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona tehnikas, ieroču un ekipējuma izstāde, Valsts policijas, Jelgavas pašvaldības policijas stends un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs ar "Mana cope" makšķerēšanas aktivitātēm.

 

Tāpat minētajā laika posmā būs iespēja piedalīties foto orientēšanās sacensībās, kurām nav nepieciešama  iepriekšēja pieteikšanās un nav noteikts vecuma ierobežojums. Vairāk informācija par orientēšanos tiks sniegta pasākuma laikā reģistrācijas teltī.

 

Pēc sacensībām, pulksten 18, paredzēta apbalvošana un svinīgais pasākums ar Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes komandiera pulkveža Andra Rieksta un Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona komandiera pulkvežleitnanta Arvja Zīles uzrunām.

 

Dienas noslēgumā, pulksten 19, būs iespēja vērot militārās tehnikas maršu, kas sāksies Pasta salā, virzīsies pa Lielo ielu un noslēgsies pie Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona Dambja ielā 22. Marša laikā satiksme tiks īslaicīgi ierobežota, bet tā netiks pilnībā apturēta.

 

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu visu Latviju. Lai iestātos Zemessardzē, zvaniet 1811 vai rakstiet esizemessargs@mil.lv. Papildu informācija par dienestu Zemessardzē www.zs.mil.lv vai www.esizemessargs.lv.

 

Vairāk informācijas par Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona aktivitātēm 23. septembrī ŠEIT

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Foto un informācija:

Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies