"3x3 Jelgava" iekļūst tūres "Open" finālā

25.04.2022. Sporta servisa centrs

Brīvdienās Ķekavā aizvadīts Latvijas Basketbola savienības rīkotās 3x3 basketbola tūres "Open" piektais posms. Komanda "3x3 Jelgava" tajā izcīnīja 2. vietu un iekļuva tūres finālā.

Ķekavā vīriešu konkurencē sacentās 15 komandas. Uzvarēja komanda no Lietuvas "Candyshop", kas finālā ar 21:19 pārspēja "3x3 Jelgava" komandu. Līdz ar to mūsu basketbolistiem 2. vieta.

Komandas "3x3 Jelgava" pārstāvis Kristaps Pļavnieks un lietuvietis Laurīns Balkūns sešos mačos guva pa 35 punktiem, dalot 3. vietu turnīra rezultatīvāko spēlētāju topā.

"3x3 Jelgava" komandā spēlēja Armands Ginters, Armands Seņkāns, Kristaps Pļavnieks, Mārtiņš Šteinbergs.

Tūres "Open" kopvērtējumā komanda "3x3 Jelgava" ar 280 punktiem ieņem 2. vietu un ir viena no 12 komandām, kas piedalīsies finālturnīrā 7. maijā Kandavā.