"Brīvības stafešu" laikā būs mainīta pilsētas sabiedriskā transporta kustība

02.05.2022.

4. maijā Jelgavā notiks skrējiens "Brīvības stafetes". Tā laikā – no pulksten 10.50 līdz 12 – tiks slēgta satiksme Lielajā ielā no Pulkveža Brieža ielas līdz Akadēmijas ielai, līdz ar to būs slēgtas arī autobusu pieturas "Centrs" un "Mātera uz Lielās" Lielajā ielā abos virzienos. Pilsētas autobusi slēgto ielas posmu apbrauks pa apvedceļiem, informē SIA "Jelgavas autobusu parks".

Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka 4. maijā Jelgavas pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc svētdienas kustības saraksta.

 

Sabiedriskais transports 1. un 19. maršrutā, braucot Dobeles virzienā, slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Jāņa Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pulkveža Oskara Kalpaka ielu–Lielo ielu, tālāk kursēs pa ierasto maršrutu. Autobusi 1., 15. un 18. maršrutā, braucot Pārlielupes virzienā, slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Pulkveža O.Kalpaka ielu–Raiņa ielu–Jāņa Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk kursēs pa ierasto maršrutu. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka būs slēgtas autobusu pieturas "Mātera uz Lielās" un "Centrs" Lielajā ielā abos virzienos. 1. maršruta reiss pulksten 11 no pieturas "Centrs" uz Ozolnieku skolu un 9. maršruta reiss pulksten 11.10 no pieturas "Centrs" uz Āni tiks uzsākts autobusu pieturā "Jelgavas pils" Lielajā ielā.

 

2. maršruta reiss pulksten 11.05 no Svētes, braucot uz Teteli, slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Raiņa ielu–Jāņa Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu. Slēgtas autobusu pieturas "Svētes iela" Mātera ielā.

 

4. maršruta reisi pulksten 10.45, pulksten 11.15 un pulksten 11.40 no Meiju ceļa, braucot uz "Ģintermuižu", slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Krišjāņa Barona ielu–Lielo ielu–Pulkveža O.Kalpaka ielu–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk kursēs pa ierasto maršrutu. Būs slēgta autobusu pietura "Autoosta" Pasta ielā.

 

Sabiedriskais transports 5., 12., 13. un 14.A maršrutā, braucot no Pārlielupes, slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Jāņa Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk kursēs pa ierasto maršrutu. Slēgtas autobusu pieturas "Centrs" Lielajā ielā un "Autoosta" Pasta ielā.

 

7. maršruta reiss pulksten 10.45 no Meiju ceļa uz Kārniņiem, 8. maršruta reiss pulksten 11 no Bemberiem uz Romas krogu un 22. maršruta reiss pulksten 11.10 no pieturas "Asteru iela" uz Jelgavas staciju slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Pulkveža O.Kalpaka ielu–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk kursēs pa ierasto maršrutu. Slēgtas autobusu pieturas "Mātera uz Lielās" Lielajā ielā un "Autoosta" Pasta ielā.

 

16. maršruta reiss pulksten 11.05 no Teteles Svētes virzienā slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Jāņa Čakstes bulvāri–Raiņa ielu, tālāk kursēs pa ierasto maršrutu. Slēgtas autobusu pieturas "Centrs" Lielajā ielā un "Mātera iela" Mātera ielā.

 

Uzņēmums atvainojas pasažieriem par neērtībām.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies