"Četri balti krekli" atklāj rūpnīcu

07.04.2005.
Jau kopš 2004.gada beigām notika jaunās ražotnes ēkas pielāgošana Pārtikas un veterinārā dienesta, Valsts veselības aģentūras un pārējo instanču prasībām pārtikas aprites (ražošana kā nekā !) jomā un marta beigās SIA „Četri balti krekli” saņēma tehnoloģiskā procesa atbilstības atzinumus un visus nepieciešamos sertifikātus, licences, atļaujas.

Jau ir noslēgti pirmie līgumi par produkcijas piegādi dažiem Rīgā populāriem veikaliem un restorāniem, notiek aktīvas sarunas par „iekļūšanu” kādā no lielajiem veikalu tīkliem.

Tā kā Jelgavas dome Pilsētas attīstības stratēģijā 2004. līdz 2010.gadam ir deklarējusi, ka viens no pašvaldības stratēģiskajiem mērķiem ir „veicināt pilsētas ekonomikai nozīmīgo nozaru – metālapstrādes, kokapstrādes un pārtikas rūpniecības – tālāku attīstību” (166.lpp., 1.3.punkts), tad „Kreklu grupa”, iesaistoties pārtikas rūpniecībā, cer uz reālu, taustāmu un lietderīgu pašvaldības atbalstu.

Veikalu plauktos „Četru baltu kreklu” jaunās ražotnes gatavā produkcija parādīsies ar tirdzniecības zīmi „Paplāte numur 1”, pavisam drīz notiks mājas lapas www.paplate.lv „atvēršana”.

Patlaban tiek nodarbināti 6 darbinieki, bet drīzumā darba vietu skaitam būtu jādubultojas vai jātrīskāršojas. Produkcija : vakumā laminēti vai citādi pareizi iepakoti veseli vai šķēlēti kartupeļi, burkāni, salāti, ķiploki, sīpoli, paprika u.c. Augļus un dārzeņus plānots iegādāties galvenokārt no Jelgavas rajona zemnieku saimniecībām, kas varēs nodrošināt diezgan sarežģīti izpildāmās Latvijas pārtikas aprites normatīvo aktu prasības.


Informāciju sagatavoja Ainārs Tamisārs, „Kreklu grupas“ valdes priekšsēdētājs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies