"Eiropas sporta nedēļas" ietvaros Jelgavā norisināsies projekts #SportoJelgava

17.09.2019. Sporta servisa centrs

No 23. līdz 30. septembrim visā Eiropā, arī Latvijā, norisināsies “Eiropas Sporta nedēļa 2019”, kuras ietvaros Jelgavā tiks īstenots projekts #SportoJelgava. Projekts tiks realizēts, lai Jelgavas iedzīvotājus iesaistītu dažādās sportiskās aktivitātēs, sniegtu iespēju iedzīvotājiem izmēģināt jaunus sporta veidus un piedāvātu iespējas sākt ar tiem nodarboties ikdienā.

“Eiropas sporta nedēļas 2019” pasākumi mūsu pilsētā:

  • 20.septembris, pulksten 10 – pasākums “Olimpiskā diena 2019” (iesildīšanās pasākums) skolās un Zemgales Olimpiskajā centrā.
  • 23. un 24.septembris, pulksten 16- 19 – atvērtie treniņi Jelgavas pilsētas sporta skolās: Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolā, Jelgavas Ledus sporta skolā, Jelgavas Specializētajā peldēšanas skolā un Futbola skolā Jelgava. Iespēja vērot treniņu nodarbības vecākiem, ģimenēm ar bērniem, lai iepazītos ar dažādiem piedāvātajiem sporta veidiem sporta skolās.
  • 25.septembris, puksten 14- 18 – Jelgavas čempionāts krosā. Sacensības četrās vecuma grupās bērniem un jauniešiem, kā arī pieaugušajiem
  • 26.septembris, pulksten 20- 22 – Orientēšanās kluba “Alnis” seriāla pirmā nakts kārta Langenveldes mežā
  • 27.septembris, pulksten 19:30- 22:30 – Jauniešu sporta nakts. Jelgavas sporta hallē pilsētas sporta klubi piedāvās interesentiem iespēju izmēģināt dažādus sporta veidus
  • 28.septembris, pulksten 9:30-14 – NVO sporta spēles. Jelgavas Nevalstisko Organizāciju sporta spēlēs piedalās jelgavnieki vecumā no 7-70 gadiem, izmantojot iespēju veikt dažādus uzdevumus gan individuāli, gan komandās.
  • 28.septembris, pulksten 19- 23 – BeActive sporta nakts Jelgavā. Jelgavas fitnesa klubi: RS Fitness, Fitland, Bio Ritmi Sports, kā arī Zemgales olimpiskais centrs piedāvās iespēju izmēģināt daudzveidīgas nodarbības treneru pavadībā un trenažieru zālēs bez maksas. 

Informācijai!

Pasākuma mērķa grupa ir bērni un jaunieši vecumā no 7-25 gadiem, kā arī pieaugušie un seniori. Pasākumos plānots iesaistīt vairāk kā 1000 Jelgavas pilsētas iedzīvotājus.

Pasākums tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi, līdzfinansēts no valsts budžeta līdzekļiem un Eiropas Savienības programmas "Erasmus +"

 

 

Foto: Publicitātes foto

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies