"Jelgavas barkarolas" un svētku tirdziņa laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi

25.05.2021.

Gatavojoties pilsētas svētku pasākumiem Jelgavas svētku tirdziņam un strūklaku uzvedumam "Jelgavas barkarola", kā arī to norises laikā pilsētā būs spēkā ierobežojumi gan autotransporta, gan ūdens satiksmei. Jau no 25. maija slēgta ūdens satiksme Driksā, posmā no Mītavas gājēju tilta līdz Jāņa Čakstes bulvāra promenādes skatu platformai pie krustojuma ar Ūdens ielu, savukārt auto satiksmei 29. maijā pa dienu būs slēgta Krišjāņa Barona iela posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai, informē pasākumu rīkotāji.

Autovadītājiem jāņem vērā, ka transportam, izņemot tirgotājus, iebraukt aizliegts Kr.Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai no 29. maija pulksten 7 līdz tās pašas dienas pulksten 17. Savukārt šķērsielā no Kr.Barona ielas krustojuma līdz Hercoga Jēkaba laukumam transportam, izņemot tirgotājus, aizliegts iebraukt no 28. maija pulksten 13 līdz 29. maija pulksten 17. Tāpat aizliegts apstāties un stāvēt Kr.Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai no 28. maija pulksten 13 līdz 29. maija pulksten 18. Mašīnu novietošanai autovadītāji aicināti izmantot stāvlaukumu Pilssalas ielā 1. Ierobežojumi autotransportam ieviesti pilsētas svētku tirdziņa norises dēļ, kas norisināsies 29. maijā no pulksten 9 līdz 16 Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Kultūras nama.

 

Savukārt ūdens satiksme Driksas posmā slēgta no 25. maija līdz 31. maija pulksten 14. Laivu, kuģīšu un citu peldrīku kustība šajā posmā ierobežota, gatavojoties un aizvadot Baltijā lielāko strūklaku šovu "Jelgavas barkarola", kas no 28. līdz 30. maijam būs skatāms trīs vakaru garumā no pulksten 22.30 līdz 1 uz Driksas upes posmā no Brīvdabas Koncertzāles "Mītava" līdz Mītavas gājēju tiltam.

Vairāk informācijas par pasākumiem – www.jelgava.lv.

 

 

Shēma: pašvaldības iestāde "Kultūra"

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies