"Jelgavas ūdens" rēķinus var apmaksāt arī "Maxima" kasēs

30.04.2020.

SIA "Jelgavas ūdens" informē, ka no 30. aprīļa par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem klienti var norēķināties arī veikalu tīkla "Maxima" kasēs. Par pakalpojumu tiek iekasēta komisijas maksa 0,50 eiro.

Uzņēmuma pārstāvis Vladimirs Larionovs skaidro, ka šāda iespēja ieviesta, īpaši rūpējoties par jelgavniekiem, kuri neizmanto internetbanku. Domājot par klientiem, uzņēmums noslēdzis sadarbības līgumu ar "Maxima" veikaliem, lai ūdens un kanalizācijas pakalpojumus jelgavnieki varētu apmaksāt arī veikala kasēs. "Rēķinos ir iestrādāts svītrkods, un "Maxima" kasē to var noskenēt. Tiem klientiem, kuri saņem rēķinu par konkrētu summu, rēķins ir jāuzrāda kasierim, kas to noskenē, un jāveic apmaksa. Savukārt klientiem, kuri saņem apmaksas kvīti, maksājamās summas aprēķins jāaprēķina pašiem, patērētā ūdens un novadītās kanalizācijas daudzums kubikmetros jāsareizina ar apmaksas kvītī norādīto tarifu ūdens apgādei un kanalizācijai. Šajā gadījumā "Maxima" kasieris ievadīs apmaksājamo summu," skaidro V.Larionovs.

 

Rēķinu var apmaksāt gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu karti, taču jāņem vērā, ka par pakalpojumu tiek ieturēta komisijas maksa 0,50 eiro.

Par SIA "Jelgavas ūdens" pakalpojumiem iedzīvotāji var norēķināties arī elektroniski. Banku rekvizīti pieejami SIA "Jelgavas ūdens" mājaslapā www.ju.lv

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies