"Latvijas Meža dienās" aicina izzināt mācību un karjeras iespējas meža nozarē

10.05.2022.

Pēc divu gadu pārtraukuma norisināsies "Latvijas Meža dienas". Šogad tās norisināsies divu dienu garumā – 27. un 28. maijā, īpaši aicina piedalīties skolas un ģimenes.

Meža dienas ir tradīcijām bagāts pasākumu cikls, kas tiek rīkots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. "Latvijas Meža dienu" organizatori norāda, ka pasākums vienuviet pulcēs dažādas ar mežu un dabu saistītas organizācijas. Mudina visu vecumu bērnus un pieaugušos apmeklēt daudzveidīgas meža izziņas pieturas, kā arī piedalīties izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem. Īpaši gaidītas ciemos ir skolas un ģimenes, lai iepazītu meža audzēšanas ciklu no sēkliņas līdz koka mājai, kā arī izzinātu mācību un karjeras iespējas meža nozarē vairāk nekā 80 meža izziņas pieturās.

 

27. maijā norisināsies Skolu diena. Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvete notiks daudzveidīgas aktivitātes dažādu vecumu skolēniem, norisināsies Zaļās jostas Vides svētki, kā arī Latvijas valsts mežu Meža olimpiādes fināls. Šajā dienā būs īpaša skatuves programma kopā ar iluzionistu/triku meistaru Tomu Felkeru un lielprojekta "MESA" pianistu Matīsu Repsi. Savukārt 28. maijā paredzēta Ģimeņu diena, ciemos gaidīts jebkurš dabas draugs, kurš vēlas iepazīt Latvijas zaļo zeltu – mežus. Uz skatuves notiks briežu piebaurošanas paraugdemonstrējumi un uzstāsies leģendārā grupa "Līvi".

 

Dalība pasākumā ir bez maksas. Skolu klases tiek aicinātas līdz 20. maijam pieteikt savu dalību, aizpildot anketu ŠEIT. Papildu informācija pieejama, rakstot uz e-pastu r.ribaka@lvm.lv vai zvanot pa tālruni 28360723.

 

 

Foto un informācija: AS "Latvijas valsts meži"

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies