15. apņemšanās: sveiciens Latvijai dzimšanas dienā

27.10.2021. Sporta servisa centrs

Novembrī Latvija svinēs dzimšanas dienu, tāpēc jelgavnieki tiek aicināti iesaistīties iniciatīvu cikla "Būšu aktīvs" aktivitātē un sarūpēt sveicienu Latvijai.

Jelgavnieki no 1. līdz 30. novembrim aicināti skrienot, nūjojot, ejot vai braucot ar velosipēdu veikt maršrutu pēc brīvas izvēles, kura grafiskais attēls būs sveiciens Latvijai dzimšanas dienā. Tā var būt latvju zīme, Latvijas kontūra vai jebkas cits. Aktivitātei noslēdzoties, trīs pēc nejaušības principa izvēlēti dalībnieki saņems pārsteiguma balvu.

 

"Šīs aktivitātes mērķis ir mudināt jelgavniekus, neskatoties uz ierobežojumiem, būt aktīviem un kustēties, darot to epidemioloģisko drošos apstākļos – pa vienam vai vienas mājsaimniecības ietvaros. Vienlaikus šis uzdevums rosinās būt radošiem, kā arī lieliski papildinās valsts svētku programmu," norāda Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes "Sporta servisa centrs" sporta pasākumu projektu speciāliste Irina Kolosova. Dalībnieki maršrutus var domāt paši vai izmantot tādas interneta vietnes kā balticmaps.eu vai konturumekletajs.lv.

 

Sveiciens – maršruta ekrānuzņēmums – jāiesūta līdz 30. novembrim pa e-pastu jelgavasporto@gmail.com, norādot informāciju par sveicēju (vārds, uzvārds, ja ģimene, tad visu sveicēju vārdi un uzvārdi, iestāde vai kolektīvs, ko sveicējs pārstāv). Dalībnieks var iesūtīt neierobežotu skaitu sveicienu. Iesūtītās fotogrāfijas var tikt izmantotas publicitātes materiālu veidošanai.

 

Dalībnieku personas dati, piemēram, vārds, uzvārds, kontaktinformācija, fotogrāfijas, tiks apstrādāti nolūkā īstenot aktivitāti, informēt sabiedrību par tās norisi un veicināt interesi par fiziskām aktivitātēm. Personas datu apstrāde notiks pasākuma norises un publicitātes laikā. Pēc pasākuma noslēguma personas dati, izņemot publicitātes foto, tiks neatgriezeniski dzēsti. Iesūtot fotogrāfijas, dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar aktivitātes nosacījumiem, tai skaitā personas datu apstrādes noteikumiem, un sniedz piekrišanu dalībnieka personas datu apstrādei.

 

Iniciatīvu cikls "Būšu aktīvs" ir veltīts "Sporta servisa centra" 20. gadadienai, un tas paredz  visa gada laikā piedāvāt iedzīvotājiem 20 dažādas sportiskas aktivitātes. Informācija par iniciatīvu ciklu pieejama mājaslapas www.jelgava.lv "Sporta servisa centra" sadaļā, iestādes sociālo tīklu kontos un Facebook grupā "Jelgava sporto".

 

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" dibināta 2001. gada 2. augustā.

 

Foto: konturumekletajs.lv

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies