18. apņemšanās: tiešsaistes seminārs "Iesildīšanās un atsildīšanās nozīmīgums"

05.12.2021. Sporta servisa centrs

Turpinot iniciatīvu ciklu "Būšu aktīvs", 12. decembrī notiks bezmaksas tiešsaistes seminārs "Iesildīšanās un atsildīšanās nozīmīgums".

"Iesildīšanās un atsildīšanās ir aktuāla ikvienam, kurš sporto – gan bērniem un jauniešiem, gan profesionāļiem, gan amatieriem. Un ir būtiski to darīt pareizi, lai samazinātu traumu gūšanas risku sportojot," tēmas aktualitāti skaidro Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes "Sporta servisa centrs" sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko.

 

Seminārs "Iesildīšanās un atsildīšanās nozīmīgums" notiks 12. decembrī pulksten 11 Facebook publiskajā grupā "Jelgava sporto". Plānots, ka seminārs ilgs pusotru stundu, un tajā tiks apskatīti šādi jautājumi:

  • iesildīšanās galvenie mērķi,
  • kā strukturēt iesildīšanos,
  • cik ilgstošai vajadzētu būt iesildīšanās daļai,
  • kādēļ nepieciešama atsildīšanās,
  • kas izraisa muskuļu sāpes pēc treniņa nodarbības,
  • pamata lietas efektīvam atjaunošanās procesam.

Semināru vadīs sporta zinātnes doktors un fizioterapeits ar 15 gadu stāžu Artūrs Ivuškāns, kurš ir arī Latvijas vīriešu futbola izlases fizioterapeits. Viņš ir arī SIA "Ievu Kalns fizio" vadītājs un grāmatu "Vingrinājumi muguras veselībai" un "Ceļa locītava. Traumas un citi bojājumi fizioterapeita skatījumā" autors.

 

Semināru rīko Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs", un tas ir iniciatīvu cikla "Būšu aktīvs" pasākums. Šis cikls ir veltīts "Sporta servisa centra" 20. gadadienai, un tas paredz  visa gada laikā piedāvāt iedzīvotājiem 20 dažādas sportiskas aktivitātes. Informācija par iniciatīvu ciklu pieejama mājaslapas www.jelgava.lv "Sporta servisa centra" sadaļā, iestādes sociālo tīklu kontos un Facebook grupā "Jelgava sporto".

 

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" dibināta 2001. gada 2. augustā.

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies