19. sportiskā apņemšanās: "Heijā, heijā, pulkā nāc!"

06.12.2021. Sporta servisa centrs

Iniciatīvu cikla "Būšu aktīvs" pirmspēdējā sportiskā apņemšanās būs pasākums ģimenēm ar pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem ar vismaz minimālām slidotprasmēm "Heijā, heijā, pulkā nāc!". Pasākums notiks 19. decembrī Pasta salas slidotavā, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

Dalībniekiem 45 minūšu laikā trīs sekcijās trenera vadībā būs jāizpilda uzdevumi ar hokeja, šorttreka un daiļslidošanas elementiem. Dalībnieki tiks sadalīti trīs plūsmās – pirmajai plūsmai starts būs pulksten 10, otrajai – pulksten 11, trešajai – pulksten 12. Dalība pasākumā būs bez maksas. Tāpat bez maksas būs pieejamas slidas, bet var ņemt līdz arī savējās.

 

Pasākumā aicinātas piedalīties ģimenes ar pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem līdz 12 gadu vecumam ar vismaz minimālām slidotprasmēm. Vecākiem būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts par vakcinēšanos vai pārslimošanu. Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāpiesakās, rakstot pa e-pastu jelgavasporto@gmail.com un norādot dalībnieku skaitu un vēlamo starta laiku. Pieteikšanās sāksies 13. decembrī pulksten 19.

 

Pasākumu "Heijā, heijā, pulkā nāc!" rīko Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" sadarbībā ar Jelgavas Ledus sporta skolu. Pasākums ir iniciatīvu cikla "Būšu aktīvs" 19. sportiskā apņemšanas. Cikls ir veltīts "Sporta servisa centra" 20. gadadienai, un tas paredz  visa gada laikā piedāvāt iedzīvotājiem 20 dažādas sportiskas aktivitātes. Informācija par iniciatīvu ciklu pieejama mājaslapas www.jelgava.lv "Sporta servisa centra" sadaļā, iestādes sociālo tīklu kontos un Facebook grupā "Jelgava sporto".

 

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" dibināta 2001. gada 2. augustā.

 

 

Foto: no Jelgavas pilsētas arhīva

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies