3. sportiskā apņemšanās – tiešsaistes lekcija "Rūdīšanās dzīvesveida ABC"

17.02.2021. Sporta servisa centrs

Nākamnedēļ jelgavniekiem tiks piedāvāta šī gada trešā sportiskā apņemšanās – iespēja piedalīties tiešsaistes lekcijā "Rūdīšanās dzīvesveida ABC", ko vadīs Rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris, biohakeris Māris Žunda. Lekcija notiks 27. februārī pulksten 11.

"Profilakse ir labākais veids, kā uzturēt veselību. Arī rūdīšanās ir labs profilaktisks līdzeklis. Kā rūdīties pareizi, vai katram tas ir pa spēkam un vai to var sākt darīt pašā ziemas viducī vai labāk sagaidīt pavasari?" tēmas, kas tiks aplūkotas lekcijā, ieskicē M.Žunda. Viņš papildina, ka klausītāji arī uzzinās, kas ir rūdīšanās un kāpēc tā ir nozīmīga mūsdienās, kā adaptēties diskomfortam (peldoties, aukstā dušā, pastaigā ziemā, vēsās telpās u.c.), kā iegūt papildu pozitīvo stresu, kā uzlabot izturību pret stresu, kā uzlabot miega kvalitāti, kā uzsākt rūdīšanās dzīvesveidu un kāpēc tas viss būtu vajadzīgs un ko var mums dot.

 

Sadarbībā ar lektoru interesenti aicināti arī startēt konkursā sociālajos tīklos un laimēt iespēju piedalīties M.Žundas rūdīšanās skolas izstrādātajā 30 dienu rūdīšanās izaicinājumā. "Šis e-mācību izaicinājums palīdzēs iepazīt sevi, izprast rūdīšanās jomu un atklāt veidus, kā uzlabot savu dzīves kvalitāti un noķert jaunas veselīgas dzīves sajūtas. Izaicinājumā iekļauta rūdīšanās, stresa vadība, bezmiega novēršana, emociju kontrole, uzmanības uzlabošana, vairāki elpošanas paņēmieni," teikts izaicinājuma aprakstā. Konkurss tiks izspēlēts Facebook grupā "Jelgava sporto" un "Sporta servisa centra" Instagram kontā. Rezultāti tiks paziņoti sociālajos tīklos 1. martā.

 

Tiešsaistes bezmaksas lekcija būs pieejama Facebook grupā "Jelgava sporto". Tā ir publiska grupa, kurai pievienoties aicināts ikviens interesents. Šajā grupā vienkopus ir pieejama aktuālā informācija par Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Sporta servisa centrs" iniciatīvu ciklu "Būšu aktīvs" – tā ir dāvana jelgavniekiem iestādes 20. jubilejas gadā un paredz 20 sportiskas apņemšanās visa gada garumā.  

 

 

Foto: no rūdīšanās skolas arhīva

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies