36 Jelgavas skolēni saņem "PET Baltija" naudas balvu

15.01.2020.

14. janvārī AS "PET Baltija" 36 pilsētas vidusskolēniem, kuru vidējais vērtējums ķīmijā, bioloģijā un fizikā aizvadītajā semestrī bija deviņas vai desmit balles, pasniedza vienreizēju naudas balvu – 50 eiro.

Balvu saņēma arī Jelgavas 4. vidusskolas 12. klases skolniece Marta Kozļenoka – viņai vienīgajai visos priekšmetos vidējais vērtējums ir 10 balles, un šo balvu viņa ieguva jau trešo gadu. "Visi desmitnieki – tā ir pirmoreiz! Galvenais ir izvērtēt prioritātes, mācēt saplānot laiku un darīt, tad viss izdodas. Savu nākotni domāju saistīt ar kultūru, taču arī eksaktajos mācību priekšmetos gūtās zināšanas noderēs," atzīst Marta, norādot, ka visus vidusskolas gadus viņu motivējusi arī naudas balva. 

 

Pirmo reizi naudas balvu saņēma Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 11. klases audzēknis Edijs Kristaps, kura zināšanas fizikā aizvadītajā semestrī novērtētas ar 10 ballēm, bet bioloģijā un ķīmijā – 9 ballēm. "Galvenā panākumu atslēgta ir matemātika. Ja padodas tā, tad arī fizika, ķīmija un bioloģija nesagādā problēmas. Tāpat būtiska nozīme ir pedagogiem, kuri spēj izskaidrot tā, lai tu ne tikai zinātu, bet arī saprastu," spriež jaunietis. 

 

"Milzīgs paldies "PET Baltijai" par iniciatīvu. Nav daudz tādu uzņēmumu, kas gatavi ziedot, domājot par nākotni, un apzināties, ka arī paši no tā ir ieguvēji," uzsvēra Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, par ieguldījumu un motivēšanu sasniegt panākumus eksaktajos priekšmetos pateicoties arī skolotājiem.

 

AS "PET Baltija" valdes priekšsēdētājs Kaspars Fogelmanis atzina, ka tieši attīstītā uzņēmējdarbības vide pilsētā un atbalsts uzņēmējiem rosina sniegt savu ieguldījumu. "Esam gandarīti, ka reizi gadā varam atbalstīt Jelgavas jauniešus," tā K.Fogelmanis.

 

Vienreizēju naudas balvu "PET Baltija" Jelgavas skolēniem pasniedz kopš 2014. gada ar mērķi veicināt jauniešos interesi par dabas zinātnēm, motivēt uz augstiem sasniegumiem un veiksmīgu mācību priekšmetu apguvi. Līdz šim pasniegtas 164 balvas. Jāpiebilst, ka daļa vidusskolēnu to saņēmuši vairākkārt.

 

Apbalvotie skolēni

 

Pateicību saņēmušie pedagogi

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies