Aicina piedalīties e-seminārā "Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana ar viedajām pilsētvides tehnoloģijām Jelgavā"

17.02.2021. Pilsētsaimniecība

24. februārī pulksten 10 pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" aicina piedalīties e-seminārā, kur iepazīstinās ar Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta līdzfinansētā projekta "Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana ar viedajām pilsētvides tehnoloģijām Jelgavā" realizāciju, kā arī viedo pilsētvides tehnoloģiju izmantošanu, veicinot energoefektivitāti un modernizējot satiksmi.

Par projekta aktivitātēm – ielu apgaismojuma modernizāciju pilsētā, nomainot 1374 vecos ielas gaismekļus pret jaunās paaudzes LED gaismekļiem; Stacijas parka apgaismojuma rekonstrukciju; ielu apgaismojuma modelēšanas poligona izveidi pie Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas – un ieguvumiem stāstīs projekta vadītāja Inga Bernāne. SIA "Lucidus" Smart nodaļas vadītājs Krišjānis Vīdušs iepazīstinās ar viedo apgaismojumu pilsētvidē un Jelgavā izmantotajiem risinājumiem, bet SIA "Mītavas roboti" valdes loceklis Aldis Pecka semināra dalībniekiem stāstīs par unikālu mehatronisko risinājumu izveides procesu.

 

Jautājumus e-semināra dalībnieki aicināti sūtīt uz e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv līdz 19. februārim.

 

E-seminārs tiks organizēts "Cisco Webex Meetings" platformā un reģistrēties tam var līdz 22. februārim ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies