Atkārtoti sabojāts sfēriskais spogulis Filozofu ielā; iedzīvotāji aicināti ziņot par infrastruktūras bojātājiem

29.11.2021. Pilsētsaimniecība

Apsekojot pilsētas ielas, jau divas reizes konstatēts, ka Filozofu ielā pie Mārtiņa ielas, izbraucot no Jelgavas Paula Bendrupa pamatskolas teritorijas, ir sasists sfēriskais spogulis. Pēdējais gadījums fiksēts 22. novembrī un pagājušajā piektdienā uzstādīts jauns spogulis. Pamanot personas, kas veic vai grasās veikt kaitējumu pilsētas infrastruktūrai, iedzīvotāji aicināti nekavējoties informēt Pašvaldības policiju pa tālruni 8550 vai Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centru pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Sfēriskais spogulis Filozofu un Mārtiņa ielu krustojumā palīdz autovadītājiem pārredzēt ielu, veicot izbraukšanas manevru.

 

"Pilsētsaimniecība" informē, ka pirmoreiz septembra beigās konstatēts, ka minētais sfēriskais spogulis ir sasists un nepieciešama tā nomaiņa. 27. septembrī tas arī izdarīts, bet 22. novembrī, veicot kārtējo apsekošanu, jau atkal konstatēts, ka spogulis ir sasists. 26. novembrī tas nomainīts.

 

spogulis 2.jpg

 

Sfēriskie spoguļi tiek uzstādīti "aklajās zonās", kur autovadītājiem ir traucēta redzamība, lai droši turpinātu kustību. Šāda kaitnieciska rīcība, bojājot ceļu satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus, var radīt nopietnas sekas satiksmes drošībai. Par ļaunprātīgu infrastruktūras bojāšanu personas var saukt pie atbildības, piemērojot administratīvo sodu.

 

"Ceram uz apkārtnes iedzīvotāju modrību un vērību un uzrunājam ikvienu, kam nav vienaldzīga pilsētas infrastruktūra un tās saglabāšana. Pamanot personas, kas veic vai grasās veikt kaitējumu pilsētas infrastruktūrai, aicinām nekavējoties informēt Jelgavas Pašvaldības policiju pa tālruni 8550 vai Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centru pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787," tā "Pilsētsaimniecība".

 

 

Foto un informācija: "Pilsētsaimniecība"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies