Atsevišķas veselības veicināšanas nodarbības pārceļas uz telpām; jaunums – vingrošana senioriem

07.10.2021.

Arī rudenī Jelgavā turpinās veselības veicināšanas programmas aktivitātes, kurās iedzīvotāji var iesaistīties bez maksas. Šobrīd, kad ārā kļuvis vēsāk, atsevišķu nodarbību norise no pilsētvides pārcelta uz telpām. Jau no šīs nedēļas telpās notiek treniņi "Kardio/spēks", "Brīvdienu starteris", bet ārā turpinās vingrošana "Vesela mugura", vingrošanas nodarbības māmiņām ar mazuļiem un nūjošana. Šā rudens jaunums – vingrošanas nodarbības senioriem, kas notiks Jelgavas Amatu vidusskolas sporta zālē Elektrības ielā 8 trešdienās no pulksten 11 līdz 12. Pirmā nodarbība – 13. oktobrī, un tai obligāti dienu iepriekš jāpiesakās. Jāuzsver, ka treniņos telpās drīkst piedalīties iedzīvotāji ar derīgu Covid-19 sertifikātu.

 

No nākamās nedēļas Jelgavā tiek piedāvātas arī vingrošanas nodarbības senioriem. "Esam saņēmuši kolektīvu iesniegumu no pilsētas senioriem ar lūgumu izskatīt iespēju arī šai pilsētnieku auditorijai organizēt vingrošanas nodarbības. Šāda iespēja ir rasta, un no 13. oktobra trešdienās pulksten 11 Jelgavas Amatu vidusskolas sporta zālē notiks vingrošana senioriem," stāsta veselības veicināšanas programmas koordinatore Jelgavā Agita Dilāne, piebilstot, ka nodarbības vadīs trenere Iveta Jonkus. Vingrošanai dienu iepriekš jāpiesakās, trenerei sūtot īsziņu pa tālruni 29597769.

 

Tāpat sākusies pieteikšanās veselību veicinošas vingrošanas cikliem personām no 54 gadu vecuma ar fizioterapeitu Zemgales veselības centrā Zemgales prospektā 15. Vienai grupai nodarbības notiks no 1. līdz 29. novembrim pirmdienās un ceturtdienās pulksten 17.15, bet otrai – no 2. līdz 30. novembrim otrdienās un ceturtdienās pulksten 16.15. Arī šīm nodarbībām obligāti jāpiesakās pa tālruni 25612545, 63048913.

 

Joprojām otrdienās un ceturtdienās Gubernatora saliņā pulksten 19 notiek vingrošanas nodarbības "Vesela mugura" kopā ar treneri Tatjanu Gorbatko. Pieteikšanās – sūtot trenerei īsziņu pa tālruni 29532699. Treniņam jāpiesakās treniņa norises dienā.

 

Trešdienās pulksten 14 LLU sporta laukumā Raiņa ielā notiek vingrošanas nodarbības māmiņām un mazuļiem kopā ar treneri Egiju Troščenko. Pieteikšanās – treniņa norises dienā sūtot trenerei īsziņu pa tālruni 28887875.

 

Treniņš "Kardio/spēks" pārcelts uz telpām, un pirmdienās pulksten 19 tas notiek Zemgales Olimpiskajā centrā Kronvalda ielā 24, bet trešdienās pulksten 19 – Jelgavas Amatu vidusskolas sporta zālē. Treniņu vada E.Troščenko. Pieteikšanās – treniņa norises dienā sūtot trenerei īsziņu pa tālruni 28887875.

 

No šīs sestdienas, 9. oktobra, telpās norisināsies arī treniņš "Brīvdienu starteris". Tas sestdienās pulksten 9 notiks Zemgales Olimpiskajā centrā kopā ar treneri Aneti Roni. Pieteikties var, vienu dienu iepriekš trenerei sūtot īsziņu pa tālruni 27808138.

 

Bet svētdienās pulksten 9 iedzīvotāji aicināti piedalīties nūjošanas nodarbībās instruktores Zanes Gravas vadībā. Sākums – Jelgavas pamatskolas "Valdeka"-attīstības centra pagalmā Institūta ielā 4. Pieteikšanās – pa e-pastu ekspedicija.info@inbox.lv vai tālruni 29733112.

 

Jāuzsver, ka treniņos telpās var piedalīties vakcinētas un/vai Covid-19 izslimojušas personas ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu. A.Dilāne norāda, ka situācija var mainīties līdz ar epidemioloģiskās situācijas pasliktināšanos un jaunu ierobežojumu ieviešanu.

 

Aktivitātes tiek īstenotas bez maksas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/085 "Veselības veicināšana Jelgavā" gaitā.

 

 

Foto: Facebook.com/@jelgavasveseliba

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies