Autotransporta kustībai uz laiku slēgts Platones ielas posms

24.02.2021. Pilsētsaimniecība

No 24. februāra vakara autotransporta kustībai tiek slēgts Platones ielas posms no Liepājas ielas līdz Mednieku ielai. Ielā uzstādītas ceļa zīmes "Braukt aizliegts". Iedzīvotāji saviem īpašumiem var piekļūt, ievērojot noteikto maksimālo atļauto braukšanas ātrumu 30 kilometri stundā.

"Šī ir tipiskākā pavasara problēma – ceļa pamatnei atkūstot un pārmitrinoties, ceļu nestspēja būtiski samazinās. Strauji iestājoties atkusnim, paaugstinājies grunts ūdens līmenis un dziļā zemes sasaluma rezultātā grants slānis ir pārmitrinājies un brauktuves virskārta ir kļuvusi mīksta. Līdz ar to Platones ielas posmā konstatēta strauja brauktuves segas nestspējas samazināšanās, tāpēc, lai to nesabojātu, nolēmām šo ielas posmu uz laiku satiksmei slēgt, aicinot autovadītājus izmantot apbraucamos ceļus," skaidro Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Pilsētsaimniecība" Apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Mārtiņš Kazanskis, piebilstot, ka šajā ielā ir ievērojama satiksmes intensitāte un nereti to izmanto arī neapzinīgi smagā transporta vadītāji, lai gan šajā ielā ir noteikts transporta masas ierobežojums un kravas transports nemaz nedrīkst braukt.   

 

Autovadītājiem lūgums ievērot izvietotās ceļa zīmes un noteiktos satiksmes ierobežojumus.

 

"Pilsētsaimniecībā" norāda, ka noteiktie satiksmes ierobežojumi tiks atcelti, apžūstot ceļa klātnei, un, uzlabojoties ielas brauktuves segas nestspējai.

 

Satiksmes organizācijas SHĒMA

 

Foto: Jelgavas pilsēta

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies