BK "Jelgava" finālā tiksies ar "Jēkabpili"

28.04.2022. Sporta servisa centrs

BK "Jelgava" šovakar savu līdzjutēju priekšā otro reizi pieveica "Gulbenes bukus" un iekļuva "Ramirent" Nacionālās basketbola līgas finālā, kur mūs jau gaida BK "Jēkabpils".

Pusfinālā komandas cīnījās līdz divām uzvarām. Pirmā spēle notika pirms divām dienām Gulbenē, un tajā jelgavnieki uzvarēja ar rezultātu 84:70. Šodien Jelgavas sporta hallē notika pusfināla otrā spēle. Spēlē ar rezultātu 95:86 uzvarēja jelgavnieki, panākot sērijā 2:0 un iekļūstot līgas finālā.

 

Šodienas spēlē rezultatīvākais BK "Jelgava" rindās bija Roberts Pāže ar 26 punktiem. 13 punktus guva Kristaps Pļavnieks, 12 punkti – Mārtiņam Šteinbergam, pa 11 punktiem – Jānim Bērziņam un  Edgaram Krūmiņam, 10 punkti – Armandam Ginteram, 8 punkti – Armandam Seņkānam un 4 punkti – Uldim Feldmanim. Diemžēl spēles trešajā ceturtdaļā traumu guva mūsu komandas spēlētājs E.Krūmiņš un atlikušajā spēles laikā komandai vairs nevarēja palīdzēt.

 

Pusfinālā mājas spēlē BK "Jelgava" atbalstīt bija ieradies krietns pulks līdzjutēju, kuri bija arī gana skaļi un uzmundrināja savu komandu ar bungām, taurēm, aplausiem un izsaucieniem. Vērot savu 3x3 basketbola komandas biedru Edgara Krūmiņa no BK "Jelgava" un Artūra Strēlnieka no BK "Gulbenes buki" sniegumu bija ieradies arī olimpiskais čempions Nauris Miezis.

 

Finālā BK "Jelgava" spēlēs ar BK "Jēkabpils", kas pusfinālā ar 2:0 pārspēja komandu "Kandava/Anzāģe". Fināla sērija ilgs līdz vienas komandas trīs uzvarām. Šobrīd fināla spēļu laiki vēl nav zināmi. Visas spēles varēs redzēt Latvijas Basketbola savienības YouTube kontā.

 

Foto: Ruslans Antropovs

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies