Covid-19 dēļ atsevišķas grupas slēgtas septiņos pašvaldības bērnudārzos

26.01.2021. Izglītības pārvalde

Ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologu norādījumus, šobrīd uz laiku ir slēgtas desmit grupas septiņās pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs. Karantīnā atrodas arī Paula Bendrupa pamatskolas divu klašu skolēni.

Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza stāsta, ka saslimšana ar Covid-19 ir konstatēta gan personāla, gan bērnu vidū. Pēc epidemiologu norādījumiem uz laiku ir slēgtas trīs grupas pirmsskolas izglītības iestādē "Kāpēcīši", divas grupas "Sprīdītī", pa vienai grupai "Pasaciņā", "Zemenītē", "Zīļukā", "Kamolītī", bet no otrdienas karantīna noteikta arī vienas grupas bērniem un darbiniekiem bērnudārzā "Rotaļa". Konkrēto grupu audzēkņi un personāls atrodas ģimenes ārsta uzraudzībā, un viņiem kā kontaktpersonām jāievēro karantīna. Laiks, līdz kuram grupām jāievēro karantīna, katrā iestādē ir atšķirīgs. Šonedēļ karantīna beigsies "Pasaciņas" un "Zemenītes" grupām. 

 

G.Auza papildina, ka šobrīd karantīnā ir arī Paula Bendrupa pamatskolas divu klašu skolēni, kuri bija saskarē ar Covid-19 pozitīvu personu.    

 

Izglītības iestādēs ir veikta telpu dezinfekcija. Ņemot vērā epidemiologu rekomendācijas, pārējās grupas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs un arī klases Paula Bendrupa pamatskolā darbu turpina.

 

Jelgavas pašvaldība ciešā sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologiem uzrauga situāciju un veic visus nepieciešamos drošības pasākumus.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies