CSDD konkurss "Gribu būt mobils" sāk jaunu sezonu

15.10.2019.

Sākoties jaunajam mācību gadam apgriezienus uzņem par nozīmīgu tradīciju kļuvušais Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) konkurss 6. - 8. klašu skolēniem "Gribu būt mobils".

Sākot ar 15. oktobri sākas konkursa "Gribu būt mobils" neklātienes kārta, kura ilgs līdz 2.decembrim. Lai piedalītos konkursā, komandai mājas lapā www.gribubutmobils.lv jāaizpilda pieteikuma anketa (tiešsaistes sistēmā). Piesakoties komandas uz savu norādīto e-pastu saņems katram dalībniekam (četri dalībnieki) pieejas atslēgu, uzdevumu veikšanai konkursa mājas lapā www.gribubutmobils.lv. Gadījumā, ja pēc pieteikuma anketas nosūtīšanas 5 darba dienu laikā nav saņemtas pieejas atslēgas, konkursantu pienākums ir par to informēt konkursa organizatorus, zvanot pa tālruni 67553017, 26674638 vai 29252052 (darbdienās no plkst. 9.00 līdz 16.30) vai rakstot e-pasta vēstuli uz adresi: mobils@agencyvb.lv.

 

Konkursa mērķis ir aktualizēt jauniešu vidū satiksmes drošības jautājumu apguvi un vairāk uzmanības veltīt personīgās drošības garantēšanas iespējām, esot ceļu satiksmes dalībniekiem – kājāmgājējiem, pasažieriem, velosipēdu un mopēdu vadītājiem.

 

Sacensības uzrunā skolēnus vecumā, kad tie piedalās ceļu satiksmē kā gājēji, velosipēdu un mopēdu vadītāji. Skolēniem ne tikai jāapgūst satiksmes noteikumu teorija, bet jāprot tā pielietot reālajās situācijās uz ielām, ātri reaģēt un pieņemt pareizus lēmumus, kas garantē paša un citu satiksmes dalībnieku drošību. Ievērojama loma skolēnu aktivizēšanai dalībai konkursā ir mācību iestāžu pedagogu atbalsts un padoms.

 

Desmit vislabāk startējušās komandas no katra reģiona (ar vislielāko kopējo punktu skaitu) tiks aicinātas uz klātienes sacensībām.  

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies