Dezinficē sporta un rotaļu laukumus

30.04.2020.

Ņemot vērā, ka pavasara sezonā arvien biežāk iedzīvotāji izvēlas laiku pavadīt ārā un aktīvās atpūtas, sporta un rotaļu laukumi visvairāk tiek izmantoti nedēļas nogalēs, katru piektdienu pilsētā tos dezinficē. Darbi tiek veikti pašvaldības apsaimniekotajos laukumos, īpaši apstrādājot trenažierus, ierīces un rotaļu aprīkojumu.

Kā informē pašvaldības iestādes "Pilsētsaimniecība" pilsētas zaļo zonu apsaimniekošanas speciāliste Ilze Gamorja, dezinfekcijas pasākumi katru nedēļu tiek veikti kopumā 20 laukumos, darbus sākot jau pulksten 8. Tos veic SIA "Kulk". "Brīvdienas ir laiks, kad cilvēki, īpaši ģimenes, dodas ārā un izmanto arī sporta un rotaļu laukumus. Laukumus dezinficējam pirms nedēļas nogales, apstrādājot āra trenažierus, slīdkalniņus, šūpoles un citas iekārtas. Atbilstoši nepieciešamībai darbu apjomu varam regulēt, nodrošinot arī biežāku dezinfekciju," skaidro I.Gamorja.

 

Jāatgādina, ka, ņemot vērā ārkārtējo situāciju, vecākiem jāizvērtē nepieciešamība un riski ar bērniem apmeklēt bērnu rotaļu laukumus, savukārt pieaugušajiem un jauniešiem – aktīvās atpūtas laukumu un āra trenažieru izmantošana. Tāpat kā apmeklējot ikvienu publisko vietu, arī bērnu rotaļu laukumā un aktīvās atpūtas laukumā jāievēro divu metru distance no citiem apmeklētājiem un sapratīgā attālumā jāuzgaida, kamēr cits izmanto laukuma aprīkojumu. Laukumu apmeklētāji aicināti lietot arī personīgos dezinfekcijas līdzekļus.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies