Dodies interaktīvā pastaigā pa Jelgavu!

29.10.2021. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina brīvo laiku pavadīt aktīvi un izzinoši, dodoties pastaigā individuāli vai kopā ar ģimeni, un iepazīstot pilsētas vēsturi. Laikā, kad tūrisma apskates objekti ir slēgti, interesenti pilsētu mudināti iepazīt, dodoties interaktīvā pastaigā, izmantojot mobilo aplikāciju Tours Across Baltics. Aplikācijā pieejami audio stāsti un apraksti par pilsētas tūrisma objektiem latviešu, angļu un krievu valodā.

Balstoties uz aplikācijā iekļautajām apskates vietām, JRTC ir izstrādājis trīs tematiskus maršrutus pilsētas iepazīšanai. Sākot no šīs nedēļas nogales, turpmāk katru nedēļas nogali Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada tūrisma tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv tiks publicēts viens maršruts, kuru izpētīt, vadoties pēc norādēm aplikācijā un kartē.

 

Pirmais no tematiskajiem maršrutiem aplikācijā ir "Izzinām Jelgavu kopā", kas ikvienam pieejams jau no piektdienas, 29. oktobra. Pilsētas izpētes maršruts paredzēts gan ģimenēm, gan individuālajiem ceļotājiem, tas ir vieglas grūtības pakāpes un aptuveni 6 kilometrus garš Jelgavas robežās. Dodoties interaktīvajā pastaigā, vecāki varēs ieraudzīt pilsētu jaunā skatījumā, bet bērni gūs noderīgas zināšanas par pilsētas vēsturi un pozitīvas emocijas bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā.

 

Šīs pastaigas laikā varēs apmeklēt Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ārtelpu ekspozīciju un aplūkotdrezīnas, lokomotīvju riteņu pārus un pārmijnieku posteni, iepazīt skulptūras-strūklakas "Jelgavas students" stāstu, noskaidrot, kāpēc Raiņa parku dēvē izcilā dzejnieka vārdā, kā arī atklāt daudz citus stāstus par Jelgavu.    

 

Vienotā lejupielādes saite aplikācijai Tours Across Baltics: https://toursacrossbaltics.qrd.by/jelgava

 

 

Foto un informācija sagatavota

Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā

 

 

 

 

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies