Dots starts Tūrisma centra orientēšanās spēlei "Industriālā Jelgava"

17.05.2021. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) Jelgavas pilsētas svētku mēnesī aicina piedalīties orientēšanās spēlēs. Otrajai spēles kārtai "Industriālā Jelgava" starts dots 17. maijā, aicinot izstaigāt aktivitātē iekļautās vietas kājām, doties izbraukumā ar velo vai auto un iepazīt Jelgavas vēsturē un mūsdienās nozīmīgus industriālos objektus.

Kā informē JRTC, lai piedalītos aktivitātē, dalībniekiem jāseko darba lapā iezīmētajām norādēm un jāaizpilda kartes tukšie apļi, tajos ierakstot attiecīgu attēlu numuru. Darba lapas var saņemt, piesakoties dalībai orientēšanās spēlē pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Aizpildītas darba lapas līdz 6. jūnijam jānosūta atpakaļ JRTC. 7. jūnijā pēc nejaušības principa starp dalībniekiem, kuri pareizi aizpildījuši darba lapas, tiks noteikti veicināšanas balvu ieguvēji. Ar uzvarētājiem JRTC sazināsies personīgi e-pastā.

 

Fotoorientēšanās spēlē "Industriālā Jelgava" iekļautais maršruts ir apmēram 15 kilometrus garš. Tas norit pilsētas robežās un ir ar vidējas un augstas grūtības pakāpes posmiem. Dalībnieki var startēt gan individuāli, gan komandās, ar noteikumu, ka komandas tiek veidotas vienas vai maksimums divu mājsaimniecību ietvaros.

 

Vairāk par orientēšanās spēli un noteikumiem var uzzināt Jelgavas pilsētas un apkārtnes tūrisma mājaslapā www.visit.jelgava.lv. Piedaloties aktivitātēs, jāievēro valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

 

 

Foto un informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies