Eiropas čempionāts liek vairāk uzticēties saviem spēkiem

11.09.2019.

Šonedēļ no Eiropas čempionāta U-23 akadēmiskajā airēšanā Grieķijā atgriezies Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) airētājs Jānis Timbors. Viņš čempionātu noslēdza 11. vietā.

Eiropas čempionāts U-23 akadēmiskajā airēšanā notika 7. un 8. septembrī, un Latviju tajā pārstāvēja tikai divi sportisti, tostarp J.Timbors. Viņš startēja 2000 metros vieniniekos, sestdien savā priekšbraucienā izcīnot 4. vietu, kas neļāva automātiski iekļūt finālā, tāpēc bija jāstartē gandarījuma braucienā. Tajā Jānis palika trešais, kvalificējoties B finālam, un kopvērtējumā šo čempionātu viņš noslēdza 11. vietā.

 

Jāatzīmē, ka pasaules un Eiropas čempionāti vienmēr notiek slēgtā ūdenī – kanālā vai ezerā. Laikapstākļi Grieķijā gan viņus lutinājuši – gaisa temperatūra bija 29–30 grādi, kas tajos klimata apstākļos ir patīkami silti.

 

Jāpiebilst, ka J.Timboram augsta līmeņa sacensību sezona šobrīd ir noslēgusies, bet 14. septembrī viņš un vēl 10–12 BJSS audzēkņi startēs Latvijas čempionātā sprintā akadēmiskajā airēšanā, kas notiks Jelgavā, Pils salas airēšanas bāzē. Sacensības sāksies pulksten 10, un skatītāji tās var vērot bez maksas.

 

 

Foto: no treneres A. Puriņas arhīva

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies