Filozofu ielā turpinās ietves seguma atjaunošanas darbi

19.10.2021.

Turpinās šomēnes uzsāktie ietves seguma atjaunošanas darbi Filozofu ielas posmā no Mārtiņa ielas līdz Augusta ielai. Šobrīd objektā ir veikta liekās grunts norakšana, asfaltbetona zāģēšana un notiek apmaļu un ietves pamata nesošā slāņa izbūve.

Ietves segums tiks atjaunots 185 kvadrātmetru platībā, ieklājot bruģakmeni. Pēc ietves seguma atjaunošanas tiks sakārtota un uzlabota gājēju drošība, kas sevišķi aktuāla ir diennakts tumšajā laikā.

 

Ietves seguma atjaunošana tiek veikta ikdienas darbu ietvaros un darbus plānots paveikt novembra beigās.

 

Iestāde "Pilsētsaimniecība" atgādina, ka līdz 24. novembrim ir noteikti satiksmes ierobežojumi Filozofu ielas posmā no Mārtiņa ielas līdz Augusta ielai. Iedzīvotāji aicināti ievērot saskaņoto satiksmes organizācijas shēmu un izvietotās ceļa zīmes. Gājējiem lūgums izmantot ietvi ielas pretējā pusē. Drošākai ielas šķērsošanai, pie autobusu pieturas ir ierīkota pagaidu gājēju pāreja.

 

Maksimālais atļautais braukšanas ātrums ietves seguma atjaunošanas laikā ir noteikts 30 kilometri stundā. Jāpiebilst, ka, lai netraucētu darbus, transportlīdzekļiem gar būvdarbu zonu aizliegts apstāties darba dienās no pulksten 8 līdz 17.

 

 

Foto un informācija

Iestāde "Pilsētsaimniecība"

 

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies