Futbola Rietumu līga sāksies ar spēli starp abām Jelgavas komandām

28.04.2022. Sporta servisa centrs

Futbola 3. līgas Rietumu grupā jeb Rietumu līgā šosezon startēs astoņas komandas, tostarp JFC "Jelgava" un FS "Jelgava-2". Plānots, ka abas Jelgavas komandas sezonu atklās ar savstarpējo spēli 30. aprīlī.

Komandas aizvadīs divu apļu turnīru, ar katru komandu tiekoties divas reizes – vienreiz mājās, otrreiz izbraukumā. Rietumu līgā spēlēs komandas no Iecavas, Dobeles, Bauskas, Saldus, Tukuma, Grobiņas un Jelgavas.

 

Plānots, ka Jelgavas komandas sezonu atklās ar savstarpējo spēli 30. aprīlī pulksten 20 Kārklu ielas 6 bāzē. Skatītājiem ieeja uz šo un visām pārējām Jelgavas komandu mājas spēlēm būs bez maksas.

 

Pēc divu apļu turnīra divas labākās Rietumu līgas komandas finālturnīrā cīnīsies ar citu reģionu divām labākajām komandām – kopā astoņas komandas – par iekļūšanu 2. līgā. Izspēles princips būs kā izslēgšanas spēlēs, un katrā kārtā pāri aizvadīs vienu spēli mājās un vienu izbraukumā. 2. līgā iekļūs četras komandas.

 

JFC "Jelgava", kā arī otra Jelgavas komanda FS "Jelgava" startēs arī Atbildīgas spēles Latvijas Kausā. Izloze paredzēta 2. maijā, tad arī būs pieejama plašāka informācija par Latvijas Kausa spēlēm. Pirmās kārtas spēles paredzētas 7. un 8. maijā.

 

Foto: JFC "Jelgava"

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies