Futbolisti mājas spēlēs cer uz pilnām tribīnēm

05.04.2022. Sporta servisa centrs

8. aprīlī ar mājas spēli savu otro sezonu "Optibet" Nākotnes līgā sāks FS "Jelgava". Skatītājiem ieeja uz komandas mājās spēlēm būs bez maksas.

Šosezon "Optibet" Nākotnes līgā spēlēs 14 komandas, aizvadot divus apļus – tas nozīmē, ka FS "Jelgava" ar katru pretinieku tiksies divreiz, vienreiz Jelgavā, vienreiz izbraukumā. Komanda mājas spēles sezonas sākumā un izskaņā aizvadīs sporta bāzē Kārklu ielā 6, bet vasarā tās tiks aizvadītas Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā.

 

"Šī komandai būs otrā sezona "Optibet" Nākotnes līgā. Noteikti, ka vēlamies sasniegt augstāku rezultātu nekā iepriekšējā sezonā. Ilgtermiņa mērķis, protams, ir tikt "Virslīgā", bet nevēlamies tur iekļūt, atkāpjoties no mūsu kluba un komandas principiem. Joprojām liksim uzsvaru uz saviem audzēkņiem un mēģināsim spēlēt aktīvu, uzbrūkošu futbolu. Šogad īpaši ceram uz skatītāju atbalstu, kuri noteikti ir noilgojušies pēc futbola spēļu apmeklējuma," Jelgavas pašvaldības iestādei "Sporta servisa centrs" pauda FS "Jelgava" galvenais treneris Ervīns Pērkons. Aizvadītā sezona pandēmijas ietekmē tika pārtraukta, neaizvadot to līdz galam, un komanda "Albatroz SC/FS Jelgava" "Optibet" Nākotnes līgā uz to brīdi palika 5. vietā desmit komandu konkurencē.

 

Jāpiebilst, ka komanda FS "Jelgava-2" spēlēs arī 3. līgā.

 

Kā informē Latvijas Futbola federācija, "Optibet" Nākotnes līgas 1. vietas ieguvēji iegūs tiesības pārcelties uz "Optibet" Virslīgas čempionātu, bet 2. vietas ieguvēji aizvadīs pārspēles ar Virslīgas 9. komandu. Vienības, kas "Optibet" Nākotnes līgas čempionātā ieņems 13. un 14. vietu, zaudēs tiesības piedalīties 2023. gada čempionātā un savu vietu dos labākajām 2. līgas pārstāvēm. Komanda, kas 2022. gada čempionātā ieņems 12. vietu, divās pārspēlēs tiksies ar 2. līgas 3. vietas ieguvējiem.

 

Foto: no FS "Jelgava" arhīva

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies