Iedegta lielā pilsētas egle

01.12.2019.

Pirmajā adventē, 1.decembrī, Hercoga Jēkaba laukumā iedegta lielā pilsētas Ziemassvētku egle.

Hercoga Jēkaba laukumā no pulksten 15 līdz 18.30 darbojās Ziemassvētku dāvanu tirdziņš, kurā bija iespēja iegādāties rotājumus eglītēm un mājoklim, Adventa vainadziņus, dekoratīvas sveces, piparkūkas, konfektes un citus Ziemassvētku laiku raksturojošus kārumus un dāvanas. Šogad Ziemassvētku dāvanu tirdziņā bija sabraucis rekordliels tirgotāju skaits.

 

IMG_8717.jpg

 

Jelgavniekus un pilsētas viesus pirmajā adventē iepriecināja Ā.Alunāna Jelgavas teātra aktieri, skatītājiem uzstājoties ar īpašu uzveduma «Sniega karaliene» svētku versiju. Izrādes nobeigumā tika iedegta lielā pilsētas Ziemassvētku egle.

 

IMG_8751.jpg

 

IMG_8869.jpg

 

Klātesošos uzrunāja arī Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, skolniekiem novēlot veiksmīgi noslēgt  mācību semestri un aicinot visus klātesošos pārdomāt šī gada padarītos darbus.

 

IMG_8816.jpg

 

Jelgavas pilsētas galvenā egle, kas sasniedz 18 metru augstumu, veidota no 40 mazām eglītēm, un šovakar tajā iemirdzējās 78 trīs dažādu diametru gaismas dekori un 960 metrus garas sarkanas krāsas LED spuldžu virtenes.

 

Lielā Ziemassvētku pilsētas egle jelgavniekus un pilsētas viesus priecēs līdz 6.janvārim.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies