Iepazīsti Jelgavu orientējoties!

06.08.2019.

Regbija klubs "Mītava" sestdien, 10. augustā, pulksten 18 aicina ģimenes un draugu kompānijas aktīvi pavadīt brīvdienu, piedaloties fotoorientēšanas sacensību "Izzini Latviju" Jelgavas posmā. Pasākums ir bez maksas, bet dalībniekiem jāpiesakās līdz 9. augusta pulksten 12.

Fotoorientēšanās sacensībās aicināti piedalīties ne tikai RK «Mītava» spēlētāju ģimenes un draugi, bet jebkurš jelgavnieks neatkarīgi no vecuma. Lai piedalītos pasākumā, ir jāizveido komanda no diviem līdz pieciem cilvēkiem. Komandā jābūt pārstāvētiem abiem dzimumiem, bet vecuma ierobežojumu nav. Distances garums – ap pieciem kilometriem.

 

Sacensību dienā dalībnieki no pulksten 17 aicināti tikties pie Zemgales Olimpiskā centra (ZOC). Starts tiks dots pulksten 18. Dalībnieki aicināti apģērbties atbilstoši laikapstākļiem, vilkt ērtus apavus, līdzi ņemt ūdeni un telefonu ar fotografēšanas iespēju. Jāpiebilst, ka finišs paredzēts pie ZOC un maksimālais laiks trasē ir divas stundas.

 

Organizatori plāno pasniegt speciālu balvu ātrākajai komandai, komandai, kuras tērpi būs saskaņoti ar RK «Mītava» krāsām un tematiku, kā arī jaunākajam pasākuma dalībniekam. Tāpēc sarosīties aicinātas arī ģimenes ar mazuļiem ratiņos, jo distance būšot pa spēkam ikvienam.

 

Komanda jāpiesaka līdz piektdienas, 9. augusta, pulksten 12 pa e-pastu kristine@rkmitava.lv, norādot komandu dalībnieku skaitu un komandas nosaukumu.

 

Foto: Publicitātes

 

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies