Izbraukuma vakcinācijas punkts ZOC par stundu pagarina darba laiku

11.10.2021.

Reaģējot uz Ministru kabineta lēmumu par prasībām ārkārtējās situācijas laikā un iedzīvotāju augošo interesi saņemt vakcīnu pret Covid-19, izbraukuma vakcinācijas punkts Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) no šīs nedēļas par stundu pagarina darba laiku. Vakcinācijas punkts turpmāk strādās trešdienās, sestdienās no pulksten 9 līdz 19, svētdienās no pulksten 9 līdz 18 un šomēnes arī ceturtdienās – 14., 21. un 28. oktobrī – no pulksten 9 līdz 19.

Izbraukuma vakcināciju ZOC nodrošina AS "Veselības centru apvienība". Tās pārstāve poliklīnikas "AURA" direktore Anita Kamenščikova stāsta, ka cilvēku pieplūdums ir pieaudzis un vakcinācijas punkts ar to tiek galā. "Izvērtējot situāciju, no šīs nedēļas par stundu tiek pagarināts vakcinācijas punkta darba laiks, lai būtu iespējams vakcinēt vairāk cilvēku. Tāpat esam nolēmuši, ka šo trešdien, 13. oktobrī, piesaistīsim papildu vakcinēšanas brigādi, lai vakcīnu varētu saņemt vairāk interesentu. Izvērtējot pierakstu, citās dienās pagaidām nav nepieciešamības piesaistīt papildu brigādi, jo vēl ir brīvas vietas. Ja situācija mainīsies, atbilstoši reaģēsim," stāsta A.Kamenščikova, papildinot, ka šobrīd vidēji dienā ZOC tiek vakcinēti teju 400 cilvēku.

 

Vakcinācijas punkts ZOC oktobrī strādā trešdienās, ceturtdienās un sestdienās no pulksten 9 līdz 19 un svētdienās no pulksten 9 līdz 18. "Vakcinācijai aicinām iepriekš pieteikties, taču katru dienu tiek nodrošināta arī "dzīvā rinda". Tāpat esam gatavi doties uz uzņēmumiem vakcinēt lielākus darba kolektīvus uzņēmuma telpās," uzsver A.Kamenščikova. Ja radušās neskaidrības saistībā ar vakcinēšanos ZOC, viņa aicina zvanīt pa tālruni 22338272.

 

Jāpiebilst, ka vakcinēšanu mūsu pilsētā turpina arī ģimenes ārsti. Pieteikties vakcinācijai var tīmekļvietnē www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

 

Ar vakcinācijas vietu sarakstu var iepazīties mājaslapā www.vmnvd.gov.lv.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies