Jaunākās vakances: darbiniekus meklē ražošanas uzņēmumi

22.07.2021.

Nodarbinātības valsts aģentūras jaunākais vakanču apkopojums liecina, ka jaunus darbiniekus meklē Jelgavas ražošanas uzņēmumi: SIA "Chocolette Confectionary", SIA "Cross Timber Systems", SIA "Latvijas Piens", SIA "Evopipes" un citi. Šobrīd speciālistus aktīvi meklē arī izglītības iestādes un Sociālo lietu pārvalde.

SIA "Chocolette Confectionary" Aviācijas ielā 18 līdz 12. augustam izsludinājusi vakanci uz šokolādes ražošanas iekārtu operatora vietu, solot algu no 1100 līdz 1200 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties, sazinoties pa tālruni 27006451 (darba dienās no pulksten 8 līdz 17), kā arī rakstot pa e-pastu s.kubasova@chocolette.com.

 

"Cross Timber Systems" aicina darbā noliktavas darbinieku, datorizētu kokapstrādes iekārtu operatoru un kokapstrādes iekārtu operatora palīgu. Brīvajām darba vietām var pieteikties līdz 3. augustam, CV vai pieteikumu, ar norādi uz kuru amatu pretendē, sūtot pa e-pastu info@crosstimbersystems.com vai pa pastu uz uzņēmuma SIA “Cross Timber Systems” adresi Aviācijas iela 18, Jelgavā, LV-3004. Noliktavas darbiniekam un kokapstrādes iekārtu operatora palīgam tiek piedāvāta alga 6,11 eiro stundā, bet datorizētu kokapstrādes iekārtu operatoram 7,32 eiro stundā. Algas norādītas pirms nodokļu nomaksas.

 

Ceha strādnieku darbā aicina SIA "Latvijas Piens" Langervaldes ielā 7, piedāvājot algu no 750 līdz 950 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 15. augustam, sūtot CV pa e-pastu info@lvpiens.lv vai zvanot pa tālruni 63013988.

 

SIA "Evopipes", kas atrodas Langervaldes ielā 2A, darbā aicina iesaiņotāju (roku darbs), solot algu no 1143 līdz 1300 eiro pirms nodokļu nomaksas. Lai pieteiktos vakancei, lūgums sūtīt CV pa e-pastu info@evopipes.lv līdz 7. septembrim.

 

VAKANCES

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies