Jaunākās vakances: konkursā meklē Jelgavas reģionālā Tūrisma centra vadītāju

22.02.2023.

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz pašvaldības iestādes "Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs" vadītāja amata vietu, Jelgavas Ledus sporta skola aicina darbā medicīnas māsu. Tāpat turpinās jaunās pirmsskolas izglītības iestādes "Alnītis", kas atrodas Brīvības bulvārī 31A, kolektīva veidošana. Darbā aicina speciālo pedagogu, pirmsskolas izglītības skolotājus, skolotāju palīgus, skolotāju-logopēdu, mūzikas skolotāju, tehnisko strādnieku un apkopēju.

Lai pieteiktos konkursam uz vadītāja amatu Jelgavas reģionālajā Tūrisma centrā, pretendentam jāiesniedz šādi dokumenti: dzīves, iepriekšējā darba un profesionālās pieredzes apraksts (CV); pieteikums; izglītību apliecinošo dokumentu kopijas vienā eksemplārā (pretendentiem, kuri izglītību ieguvuši ārvalstīs, jāpievieno dokuments par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā); valsts valodas prasmes apliecība pretendentiem, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda. Dokumenti iesniedzami līdz 7. martam (ieskaitot) Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, Jelgavā, 131. kabinetā ar norādi "Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes "Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs" vadītāja amata konkursam" vai jāiesūta elektroniski (parakstīti ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu indra.luse@jelgava.lv, tālrunis uzziņām: 63005498. Piedāvātā mēnešalga ir 1957 eiro. Sīkāku informāciju par galvenajiem amata pienākumiem un prasībām pretendentam var iegūt ŠEIT.

 

Jelgavas Ledus sporta skola aicina darbā medicīnas māsu (alga 6,14 eiro par vienu stundu pirms nodokļu nomaksas). Pretendentam jābūt sertifikāts specialitātē un reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; sertifikāts ambulatorās aprūpes māsas specialitātē; Latvijas Republikas likumdošanai atbilstošas latviešu valodas zināšanas. Plašāka informācija par amata vakanci pieejama, zvanot pa tālruni 63007222; 20384690 vai rakstot uz e-pastu jlss@sports.jelgava.lv.

 

Savukārt līdz 1. martam pretendenti aicināti pieteikties pirmsskolas izglītības iestādes "Alnītis" vakancēm. Lai pieteiktos darbam jaunajā bērnudārzā, dzīves, iepriekšējā darba, profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV) jāiesūta uz e-pastu anna.sloka@izglitiba.jelgava.lv ar norādi "Pirmsskolas izglītības iestādes personāls". Ar katra darbinieka amata pienākumiem, prasībām pretendentiem un piedāvāto darba algu var iepazīties Jelgavas mājaslapā www.jelgava.lv sadaļā "Pašvaldība", "Vakances".

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā "Pašvaldība", "Vakances".

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies