Jaunākās vakances: muzejs aicina darbā restauratorus

02.11.2022.

Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs aicina pastāvīgā darbā arheoloģisko un metāla priekšmetu restauratoru, keramikas un stikla izstrādājumu restauratoru un tekstila materiālu restauratoru. Restauratoriem darbs jāuzsāk nākamā gada janvārī.

Restauratoriem darba vieta tiks nodrošināta Zemgales Restaurācijas centrā, kura mājvieta atrodas Vecpilsētas ielā 14. Tajā ar modernu un profesionālu aprīkojumu pilnībā iekārtotas trīs restaurācijas darbnīcas, kurās varēs atjaunot arheoloģiskos un metāla priekšmetus, tekstilu un keramiku. Darbs jāsāk ar 2023. gada janvāri. Restauratoriem piedāvātā alga ir 1259 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendentiem CV lūgums sūtīt uz e-pastu muzejs@muzejs.jelgava.lv. Ar prasībām pretendentiem katram amatam un galvenajiem darba pienākumiem interesenti var iepazīties ŠEIT

 

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde savai komandai meklē aprūpētāju-klientu pavadoni, sociālo rehabilitētāju, sociālo darbinieku darbam ar personām ar funkcionāliem traucējumiem, sociālo rehabilitētāju, sociālo darbinieku darbam ar personām ar funkcionāliem traucējumiem, sociālo darbinieku un ergoterapeitu. Ar šīm vakancēm var iepazīties ŠEIT.

 

Jelgavas pašvaldība arī izsludinājusi konkursu uz administrācijas Audita pārvaldes auditora amata vietu. Motivēts pieteikums, nepārsniedzot vienu A4 lapu, dzīves un iepriekšējās darba, un profesionālās prakses pieredzes apraksts (CV), izglītību apliecinošo dokumentu kopijas jāiesniedz Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11, 131. kabinetā slēgtā aploksnē ar norādi "Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administrācijas Audita pārvaldes auditora amata konkursam" vai sūtot uz e-pastu indra.luse@jelgava.lv līdz 11. novembrim (ieskaitot). Tālrunis uzziņām 63005581. Piedāvātā mēnešalga ir 1416 eiro.

 

Bet ūdensapgādes, apkures un dārza preču vairumtirgotājs AS "Akvedukts" aicina darbā pārdevēju klientu apkalpošanas centrā Jelgavā Kronvalda ielā 3A. Pretendentam nepieciešamas ar ūdensapgādes un/vai siltumapgādes nozari saistītas zināšanas. Piedāvātā darba alga ir no 1000 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikuma vēstuli uzņēmums gaidīs līdz 15. novembrim pa e-pastu sanita@akvedukts.lv.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā "Pašvaldība", "Vakances".

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies