Jaunākās vakances: pašvaldība aicina darbā būvinspektora palīgu

20.10.2021.

Jelgavas valstspilsētas pašvaldība izsludinājusi būvinspektora palīga vakanci, kurai pretendenti var pieteikties līdz 7. novembrim, bet SIA "Jelgavas poliklīnika" aicina darbā personāla vadītāju, savukārt SIA "Slimnīca "Ģintermuiža"" meklē psihiatru un internistu ar algu 2215 eiro pirms nodokļu nomaksas, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums. 

Būvinspektora palīga vakancei Jelgavas pašvaldībā var pieteikties līdz 7. novembrim iesniedzot motivētu pieteikumu, kas nepārsniedz vienu A4 lapu, dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV), izglītību apliecinošo dokumentu kopijas. Dokumenti iesniedzami Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administrācijas Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11, Jelgavā, 131. kabinetā slēgtā aploksnē ar norādi "Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administrācijas Būvvaldes Būvinspekcijas būvinspektora palīga amata konkursam" vai sūtot pa e-pastu irena.petrokaite@dome.jelgava.lv. Tālrunis uzziņām: 63005571, 63005566, e-pasts: irena.petrokaite@dome.jelgava.lv. Būvinspektora palīgam tiek piedāvāta alga 1152 eiro pirms nodokļu nomaksas. Sīkāku informāciju par prasībām pretendentam un galvenajiem darba pienākumiem var iegūt ŠEIT.

 

Jelgavas poliklīnika piedāvā darbu personāla vadītājam ar algu 1500 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 25. oktobrim, CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošo dokumentu kopijas iesūtot pa e-pastu jp@jp.lv vai iesniedzot personīgi Sudrabu Edžus ielā 10, Jelgavā, 411. kabinetā.

 

Trīs vakances aktuālas slimnīcā "Ģintermuiža", kas meklē psihiatru un internistu ar algu 2215 eiro un veļas pārzini ar algu 645 eiro pirms nodokļu nomaksas. Psihiatra un veļas pārziņa vakancēm pretendenti var pieteikties līdz 22. oktobrim, internista – līdz 12. novembrim. Motivētu pieteikuma vēstuli ar profesionālās darbības  aprakstu (CV) un izglītību apliecinošā dokumenta kopiju lūgums sūtīt elektroniski pa e-pastu vakances@gintermuiza.lv ar konkrētu norādi uz kuru amatu pretendē. Tālrunis uzziņām: 63024864, 63007503.

 

Darbiniekus meklē arī vairāki pilsētas ražošanas uzņēmumi. "Latvijas Piens" piedāvā darbu ceha iekārtu mehāniķim (alga 1600 eiro) un mehatroniķim (alga no 1500 līdz 1800 eiro). Pretendentiem CV sūtīt pa e-pastu: info@lvpiens.lv. Tālrunis uzziņām 63013988. Mehāniķa vakancei var pieteikties līdz 30. novembrim, bet mehatroniķa – līdz 17. novembrim. Bet šokolādes ražošanas uzņēmums "Chocolette Confectionary" aicina darbā šokolādes ražošanas iekārtas operatoru (alga no 1100 līdz 1200 eiro), palīgstrādnieku (alga 900 eiro) un iesaiņotāju (stundas likme no 4,30 līdz 4,80 eiro). Darbam ražotnē var pieteikties līdz 16. novembrim. Ja jūs šis darba piedāvājums ieinteresē, lūgums zvanīt pa tālruni 27006451 (darba dienās no pulksten 8 līdz 17) vai sūtīt CV pa e-pastu s.kubasova@chocolette.com.

 

Tiesu administrācija aicina darbā tiesas priekšsēdētāja palīgu, piedāvājot algu no 1125 līdz 1287 eiro un tiesas konsultantu ar algu no 822 līdz 1027 eiro pirms nodokļu nomaksas.  Pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikumu, CV pēc Europass formas un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas) ar norādi "Priekšsēdētāja palīgs pētnieciski analītiskajos jautājumos" vai "Tiesas konsultants" lūgums sūtīt pa e-pastu zemgale.apgabals@tiesas.lv līdz 22. novembrim. Tālrunis uzziņām 63023508.

 

Bet Valsts ieņēmumu dienests (VID) aicina pretendentus pieteikties Muitas atļauju kontroles daļas Atļauju izsniegšanas nodaļas vecākā muitas eksperta ierēdņa amatam vai vecākā muitas eksperta amatam. Sīkāka informācija par atļauju izsniegšanas vecākā eksperta vakanci pieejama ŠEIT, bet par vecākā muitas eksperta vakanci – ŠEIT.

 

Vakanču piedāvājums Jelgavā un apkārtnē

 

Vairāk par darba iespējām cvvp.nva.gov.lv.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies