Jaunieši turpina dalīties ar saviem hobijiem izstādē "YouthStyle"

18.10.2021. Sabiedriskais centrs

Turpinot aizsākto izstāžu ciklu "YouthStyle", Jelgavas Jauniešu centrs savās telpās - Skolotāju ielā 8, aicina pilsētas jauniešus izstādē parādīt savu hobiju. No 28. oktobra līdz  22. novembrim izstāžu ciklā iespējams apskatīt Jelgavas 5. vidusskolas 12. klases skolnieces Natālijas Jarutas izstādi "Ebreju māte".

Izstādē "Ebreju māte" varēs aplūkot muzikālās grafikas gleznas, akvareļu krāsas mākslas darbus, sarežģītā autortehnikā radītus zīmējumus un citus mākslas darbus, kuros jauniete attēlo savas emocijas, iedvesmojoties no dažādām muzikālajām kompozīcijām.

 

"Mans hobijs ir saistīts ar zīmēšanas tehnikām, ar oriģinālo līniju veidošanu. Neesmu apmeklējusi Mākslas skolu, bet esmu radoša, atsaucīga un apgūstu dažādas zīmēšanas tehnikas. Kopš 10. klases apmeklēju skolas mākslas studiju, kuras vadītāja ir pasniedzēja Nataļja Novikova un radoši piedalos skolas izstāžu noformējumos. Darba procesā radās aizraušanās ar muzikālo grafiku – attēlot savas emocijas, vadoties pēc muzikālo kompozīciju skaņām. Tā radās viens no darbiem - ritmiskais sieviešu tēlu zīmējums "Ebreju māte". Vēlāk es papildināju zīmējumus ar akvareļu krāsām noplūdes tehnikā, tā pakāpeniski tapa sarežģīta autortehnika – zīmējums ar krāsas noplūdēm. Es ar lielu interesi piedalījos projektā "Roš-Ha-Šana (Ebreju jaunais gads) Jelgavā" un skolas izstādē tika izstādīti divi mani darbi, kas veltīti Ebreju tautas simboliem. Savu nākotni plānoju saistīt ar radošu darbu un turpināšu savas individuālās tehnikas attīstību," saka N. Jaruta.

 

Izstādē jauniešiem tiek sniegta iespēja parādīt savu hobiju citiem, saņemot atbalstu tās organizēšanā. Tās var būt skices, karikatūras, zīmējumi, batikojumi, gleznas, rokdarbi, kā arī citi ar hobijiem saistīti priekšmeti vai mākslas darbi. Lai pieteiktos izstādei un saņemtu atbalstu tās rīkošanai, jāpiesakās pa e-pastu jelena.grisle@dome.jelgava.lv.

 

Jāņem vērā, ka ārkārtējās situācijas laikā izstādi var organziēt jaunieši, kuriem ir derīgs sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

 

Izstādes apmeklētājiem:

  • jāuzrāda derīgs sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments;
  • izstādes norises vietā jālieto pareizi uzliktas sejas maskas;
  • jāievēro distance no citiem apmeklētājiem un jauniešu centra  darbiniekiem;
  • bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda testēšanas sertifikāts, laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu vai sadarbspējīgs COVID-19 sertifikāts.

 

Foto: N.Jarutas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Sabiedrības integrācijas pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies