Jaunieši turpina dalīties ar saviem hobijiem izstādē "YouthStyle"

24.11.2021. Sabiedriskais centrs

Turpinot aizsākto izstāžu ciklu "YouthStyle", Jelgavas jauniešu centra telpās - Skolotāju ielā 8, pilsētas jaunieši aicināti izstādē parādīt savu hobiju. Šajā reizē, no 25. novembra līdz  30. decembrim, izstāžu ciklā iespējams apskatīt Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 11. klases skolnieces Katrīnas Butkus gleznu izstādi "Realitātes ilūzija". Gleznas tapušas, iedvesmojoties no dažādām dzīves situācijām un tajās atspoguļojas jaunās mākslinieces emocijas.

"Mana pirmā glezna tika izvietota skolas izstādē "Augšana", pateicoties kam, es atradu savu jauno hobiju. Lielākoties es izmantoju akvareļu un eļļas krāsas. Gleznām, es rodu iedvesmu no dziesmām, mīļākajām grāmatām un cilvēkiem. Nesen sapratu, ka visvairāk man patīk gleznot to, kas, manuprāt ir durvis uz cilvēka dvēseli - acis. Jaukt krāsas, meklēt pareizos toņus, lai atspoguļotu cilvēka jūtas un dvēseli ir sava veida piedzīvojums. Un pabeigtais darbs, kas rodas pēc pavadīta laika rūpīgi gleznojot, ir kaut kas tāds, par ko es nekad nebiju domājusi, ka varētu būt iespējams," tā K.Butkus.

 

Izstādē jauniešiem tiek sniegta iespēja parādīt savu hobiju citiem, saņemot atbalstu tās organizēšanā. Tās var būt skices, karikatūras, zīmējumi, gleznas batikojumi vai citi hobija izpausmes veidi. Lai pieteiktos izstādei un saņemtu atbalstu tās rīkošanā, jāpiesakās pa e-pastu jelena.grisle@dome.jelgava.lv.

 

Jāņem vērā, ka ārkārtējās situācijas laikā izstādi var organizēt jaunieši, kuriem ir derīgs sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

 

Izstādes apmeklētājiem:

  • jāuzrāda derīgs sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments;
  • izstādes norises vietā jālieto pareizi uzliktas sejas maskas;
  • jāievēro distance no citiem apmeklētājiem un jauniešu centra  darbiniekiem;
  • bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda testēšanas sertifikāts, laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu vai sadarbspējīgs COVID-19 sertifikāts.

 

 

Foto: K. Butkus personīgais arhīvs

 

Informācija sagatavota

Sabiedrības integrācijas pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies