9.5 °C, 4.2 m/s, 80.3 %

Sākumlapa JaunumiJelgavas džudisti Ādažos izcīna 4 medaļas
Jelgavas džudisti Ādažos izcīna 4 medaļas
08/10/2019

5. un 6. oktobrī Ādažos tika aizvadīts ikgadējais džudo turnīrs “Zelta rudens”. Jelgavu sacensībās pārstāvēja 9 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēkņi. Jelgavas džudisti izcīnīja 4 medaļas: zelta un 3 bronzas.

Par turnīra čempionu U-12 vecuma grupā kļuva Artjoms Marčenko svara kategorijā līdz 29 kilogramiem.

3.vietu izcīnīja sportisti: Adrians Ķimenis U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 26 kilogramiem,  Valdis Feldmanis U-14 vecuma grupā svarā līdz 35 kilogramiem un Antons Kuzminovs, kurš cīnījās U-18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem.

5 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi šajā turnīrā palika 5.vietā: Adrians Putins un Ivans Gribanovs U-10 vecuma grupā svarā līdz 26 kilogramiem, Toms Saulīte U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 32 kilogramiem, Ruslans Poliško U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 35 kilogramiem un Maksims Kuzmenko U-18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 73 kilogramiem.

Informācija un foto: Treneris K.Usačevs