Jelgavas Kamerorķestris un meiteņu koris "Spīgo" aicina uz koncertu

10.10.2021.

14. oktobrī pulksten 19 Jelgavas Kultūras namā norisināsies Jelgavas Kamerorķestra un Jelgavas 4. vidusskolas meiteņu kora "Spīgo" koncerts "Mocarts, Riše un četri gadalaiki Buenosairesā". Koncertā apmeklētājiem skanēs pasaules mūzikas skaistākie skaņdarbi un īpašs pirmatskaņojums.

Ar tādiem skaņdarbiem kā Volfganga Amadeja Mocarta komponēto "Missa Brevis" re mažorā, Astora Pjacollas un Leonīda Destjaņikova kompozīciju "Četri gadalaiki Buenosairesā" u.c. uz muzikālu ceļojumu aicina Jelgavas Kamerorķestris diriģenta Aigara Meri vadībā un Jelgavas 4. vidusskolas meiteņu koris "Spīgo".

 

Savukārt, īpašu pasaules pirmatskaņojumu orķestra un kora izpildījumā piedzīvos Indras Riše dziesmu cikls "Manai Zemītei", kas ietver Vizmas Belševicas, Knuta Skujenieka un Andreja Eglīša dzejau.

 

Koncerta skanējumu papildinās solisti - Gunta Gelgote un Nora Kalniņa (soprāns), Līga Anševica un Kitija Mināte (mecosoprāns), Zane Volberga (klavieres, ērģeles) un Gidons Grīnbergs (vijole). Ceļojumā cauri pasaules mūzikas skaistākajiem skaņdarbiem vedīs koncerta vadītāja Liene Jakovļeva.

 

Koncerts notiks zaļajā režīmā, kas nozīmē, ka lai apmeklētu pasākumu būs nepieciešams uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina vakcināciju vai pārslimošanu. Noteikumi attiecas uz ikvienu apmeklētāju arī bērniem līdz 12 gadu vecumam. Kopā ar sertifikātu jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

 

Apmeklētāji, kuri iepriekš iegādājušies biļetes uz dzelteno pasākumu un kuri nevar uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina vakcināciju vai pārslimošanu, tostarp arī bērni līdz 12 gadu vecumam, biļetes var atgriezt Jelgavas Kultūras namā, saņemot naudas atmaksu.

 

Biļetes visās "Biļešu Paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv.

 

 

Informācija sagatavota

Iestādē "Kultūra"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies