Jelgavas pilsētas vispārizglītojošo skolu "Mazās stafetes 2019"

13.05.2019. Sporta servisa centrs

Pirmdien, 20.maijā, Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) notiks Jelgavas pilsētas vispārizglītojošo skolu 1.un 2.klašu skolēnu sportiskās sacensības "Mazās stafetes 2019".

Skolēni sacentīsies piecos veiklības pārbaudījumos - stafetēs. Sportisko aktivitāšu noslēgumā visas komandas tiks apbalvotas ar attiecīgo vietu diplomiem un balvām, bet diplomu par piedalīšanos saņem katrs sacensību dalībnieks. Sacensību sākums pirmdien ZOC plkst. 12:00, dalībnieku pulcēšanās norises vietā no plkst. 11:30.

 

Jaunāko klašu audzēkņu sportisko aktivitāšu mērķis ir attīstīt un nostiprināt mācību procesā apgūtās prasmes un iemaņas, rosināt skolēnu pašattīstības procesus, kolektīvās pašapziņas veidošanos, kā arī iesaistīt Jelgavas vispārizglītojošo skolu jaunāko klašu skolēnus sporta aktivitātēs. 

 

"Mazās stafetes 2019" sporta aktivitātēs aicinātas piedalīties Jelgavas vispārizglītojošo skolu komandas 1.klašu grupā un 2.klašu grupā. Sacensību Nolikums paredz, ka katra skola var pieteikt vienu komandu katrā vecuma grupā; komandā 12 skolēni – 6 meitenes, 6 zēni un 1 skolotājs. Komandu vārdiskais pieteikums jānosūta elektroniski līdz 15.maijam uz e-pasta adresi: maijaactina@inbox.lv, pieteikuma oriģināls jāiesniedz sacensību dienā. Sacensības organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" sadarbībā ar Jelgavas vispārizglītojošo skolu sporta pedagogiem. Sacensību galvenais tiesnesis – Maija Actiņa.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. 

 

Informācija un foto: Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies