Jelgavnieki aicināti atbalstīt sadraudzības pilsētu Ukrainā Ivanofrankivsku

01.02.2022.

Lai sniegtu atbalstu Jelgavas sadraudzības pilsētai Ukrainā Ivanofrankivskai, Jelgavas valstspilsētas pašvaldība aicina jelgavniekus iesaistīties Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas iniciatīvā un ziedot ukraiņu atbalstam. Visi saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Jelgavas sadraudzības pilsētas iedzīvotājiem.

Jelgavā ir sākta ziedojumu vākšana finansiālā atbalsta sniegšanai Jelgavas sadraudzības pilsētas Ivanofrankivskas iedzīvotājiem, un tās mērķis ir solidarizēties ar Ukrainu un sniegt atbalstu tās tautai kara apstākļos.

 

Ziedot līdzekļus aicināts ikviens, kurš tādā veidā vēlas paust atbalstu Ukrainas tautai šajos traģiskajos apstākļos. Ziedojumu var ieskaitīt Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas kontā LV73PARX0012465510001, maksājuma uzdevumā norādot "Atbalsts ukraiņiem".

 

Ņemot vērā Krievijas militāro uzbrukumu Ukrainai un kara stāvokļa izsludināšanu Ukrainā, lai izteiktu atbalstu un solidarizētos ar Jelgavas sadraudzības pilsētu Ukrainā Ivanofrankivsku, Jelgavas valstspilsētas pašvaldība jau vakar nolēma sniegt finansiālu palīdzību 5000 eiro apmērā no Jelgavas budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Šie līdzekļi novirzīti palīdzības sniegšanai Ukrainas iedzīvotājiem, kas nonākuši kara apstākļos.

 

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies