Jelgavniekiem būs pieejamas bezmaksas kvotas dalībai Jelgavas nakts pusmaratonā

21.02.2020. Sporta servisa centrs

Jelgavas nakts pusmaratons, kas ir viens no skriešanas seriāla "Skrien Latvija" posmiem, notiks 25. jūlijā. Arī šogad Jelgavas pašvaldība pilsētā deklarētajiem iedzīvotājiem piedāvās bezmaksas dalības kvotas – pieteikšanās uz tām sāksies 1. martā.

Šogad seriālam būs astoņi posmi, un pirmais notiks 11. aprīlī Liepājā. Līdz 29. februārim mājaslapā www.skrienlatvija.lv, kā arī "Sportland" veikalos Latvijā var iegādāties sezonas abonementus, turpat notiek arī reģistrācija atsevišķiem seriāla posmiem.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldība arī šogad Jelgavā deklarētajiem iedzīvotājiem dalībai Jelgavas nakts pusmaratonā piedāvās 1400 bezmaksas kvotu: 100 – pusmaratona distancē, 250 – 10 kilometru distancē, 500 – 5 kilometru distancē, 500 – Bērnu skrējienā, 50 – nūjošanā. Pieteikties uz bezmaksas vietām varēs no 1. marta līdz 15. jūlijam vai tik ilgi, kamēr kvotas būs pieejamas. Saite, kur varēs reģistrēties bezmaksas dalībai Jelgavas nakts pusmaratonā, tiks publicēta "Skrien Latvija" un "Sportlat" feisbuka lapā.

 

Jāatgādina, ka šogad tiks komplektēta arī Jelgavas pilsētas komanda dalībai skriešanas seriālā. Interesenti, kuri vēlas pārstāvēt savu pilsētu, pieteikties var līdz 29. februārim, rakstot pa e-pastu Alona.Fomenko@sports.jelgava.lv. E-pastā jānorāda distance, ko dalībnieks vēlētos skriet, labākais rezultāts šajā distancē, kas sasniegts ne vēlāk kā pēc 2018. gada 1. janvāra, un īss apraksts par sevi un motivācija startēt Jelgavas pilsētas komandā.

 

 

Foto: Mareks Gaļinovskis

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies